Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

HOVED111:

tak já nevim, mně osobně zase přijde trošku nesmyslné to, co prezentuješ ty..kdyby každý psal do příspěvků jen čísla, popřípadě časy a směr, tak tu bude milion stránek nulových příspěvků, které stejně nikdo nebude číst a nikdo si ty vstupy nebude hledat, maximálně párkrát...ale je to můj názor na základě zahraničních fór, kde taková vlákna dost frčí, a mě to spíš otravuje..protože tohle nijak nikoho neposune dál..maximálně si tím úspěšný trader pohladí ego - pokud to potřebuje - a neúspěšný propadne frustraci a stejně zachvilku přestane..já radši když má příspěvek hlavu a patu a může být užitečný - ať už pro pisatele nebo čtenáře..přesně jako psal dnes Fogos na předchozí straně - to důležité v jeho příspěvku nebyl ten vstup, ale zmínka o trpělivosti..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To HOVED111,

Mě strašně pomohlo a pomáhá, pokud sem můžu dát graf s tím jak to vidím já. Nejvíc mi pomohlo ,,zvěřejnění" grafů ztrátových obchodů. Psaní nějakých čísel mi přijde jako ztráta času a honění si ega proti ostatním. Informace ,,už jsem vzal profit" mi přijde zbytečná navíc když pár řádků výš napišeš, že už psát nebudeš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkl má pravdu. Príspevky s číslami naozaj nemajú žiadnu vypovednú hodnotu. Popravde nevšimol som si, aby tu niekto s niečím takým začínal.

Ale ak by ste vzali graf do neho naznačili vstupy a výstupy a dôvody prečo ste takto vstupovali a vystupovali, potom si myslím, že by bol príspevok o niečom úplne inom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...