Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

Zdarec trderi a ky, dnes jsem obchodoval na 2x musel jsem neco vyrizovat, doběhl jsem k PC a signal, no zmatky misto sell buy po chvilce revers - (az mi to doslo, proc cerveny cisla kdyz trh jede mim smerem :) ) , trh se vratil a BE pak stejna cena a tak spravne sell. Na ostro bych to asi takhle neudelal. Takze dle planu nejsem se sebou spokojen. Navíc jsem dnes posunul PT co taky delam jen vyjimecne neco jak pise MERKUR1 ma logiku no ale musi se to umet ja viz screen jak jsem to zmatkovani zobchodoval. Je co pilovat a hlavne po prichodu k PC klídééék. Jinak k teme vstupů -ja jsem ve stadiu -ze mi na vstupech hodne zalezi a tak maturuju :)

15610

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

novafashion: Prečo by preboha amíci ničili japonsko? Zrútenie japonskej ekonomiky ohrozuje svetové trhy a teda aj ekonomiku USA, nehovoriac o radiácii, ktorá okrem Japonska ako prvé ohrozí USA. To by skôr poslali tie watty na Kubu alebo Kolumbiu... a o úkazoch v atmosfére pred zemetrasením sú záznamy z čias pred Kristom.
Srry za o.t. Po prečítaní zmazať :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To @Slavo:Diky moc, ze si to tu hodil. Ako sa dari dnes? Ja nic, uz treti den na to len cumim a nejak sa nechytam, rsp. priebeh grafov moc nepraje mojim vstupom. Dnes sa teda kukam priebezne aj na ine timeframe, mam tu 1minutovku, 2minutovku a 12RB. Asi to o vikendu otestujem na tom 12rb, lebo by sa mi tam vyfiltrovalo dost slabych vstupov...

To Rogi: Doted jsem tve vstupy jakztakz chapala, ale dnes na ty tve grafy cumim jak puk a nejdou mi do hlavy ty vstupy :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...