Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích III


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

čau rogi,

ta CG byla hodně hezká, ale vynechal jsem ji kvůli jedné podmínce vyplývající z EMA (jelikož jsem minulý týden učinil dva obchody mimo OP, tak jsem je nebral, přestože trh byl pro long evidentně vyčerpán). Počkal jsem si až na tu korekci k EMA, kde ti to nevzalo LIMIT. Já tam šel na stopce s 1 tick skluzem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarec tradeři+ky, zas jsem to ze stestim uhral na stovecku, zatim mi to prochazi ;) je to takové scalpování ale zatim kveten bez ztraty a ucet leze pomalu na sever. Chci podekovat ted jiz zpetne nevim kdo to byl asi Majkl, ale nastavit si v DOMU ne USD ale procenta a uz se tak u toho behem obchodu moc nevzrusuji :) ale porad tam to napeti je, no mensi, u SIM chlad a u LIVE stoupne tep. Každy den cekam a dnes to pride a bude SL, no nejak to dle planu zplacam na +, no nechci to zakriknout. Ať se daří!!!

16150

16151

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi: DButonik :) To ma dostalo :) Ja som si tiez konecne nieco uchmatla, akorat ma to v otvorenom obchode vcuclo do chopu, tak som zatvarala skor, inak by to vyliezlo na plny PT 300. No, psychika je svina a snaha dostat ucet do ciernych cisel je zakerna, ale zatial spokojnost, OP vstup dodrzany.
Dobry tah s percentami v DOMe, asi to tiez tak nastavim (tu)

VizMar: Naposledy sa to pytal capricorn88 , tam najdes odpoved aj odkazy na clanky
www.financnik.cz/forum/read.php?2,1624,page=21

Link to comment
Sdílet pomocí služby

VizMar:
Jestli vas to uklidni, tak ja to urcite nejsem, zatim mam cil aspon 500 ale pravidelne, pak na 1 kontrakt 1000 za mesic, no a pak... navysim kontrakt o jeden a budu bojovat s novymi psycho impulsmi , tak ze to vidim jeste na dlouho, no Edler a spol. píšou jak zbouhatnout a to ...... dolar po dolaru. Hlavni můj cil je mit aspon v prumeru 17 litru Kc mesicne a vybocit ze zavedeneho systemu jiz jsme vecsina soucasti. Skupina Chinasky to pekne vystihla.
Tak peknej vecer.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Všem posledním příspěvkům:

Nastavit si PL v tickách jsem psal tuším do vlákna "Sebeanalýza". Zmiňuju to proto, že je to pro mně zásadní jak ve směru dolů, tak nahoru. Když má člověk fakt špatnej den, vypadá to opticky líp a ztráta se lépe snáší, když má fakt dobrej den, drží ho to při zemi a vyhne se tak nebezpečí "já už to umím nejlíp ze všech" - což je nejdražší pocit, který na burze znám ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...