Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

robsol, slR,

ja temu rozumim tak ze na demo skusku SOL mas 14 dni. Potom je nutne zalozit live ucet s vkladom min.2000 alebo kolko, cim mas k dispozici ostru verziu SOL na real obhcodovanie a na poziadanie direct verziu NT(obmedzene ATM a OCO) kde mozes aj live aj paper s tym ze o zive data pre paper musis po mesiaci pozadat...ci?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jestli jsem to pochopil tak je nutná pro live účet a funční ATM i OCO tato kombinace

1) SOL - nafundovat účet na min. 2000USD - poté je k dispozici SOL platforma zdarma - od 5000USD i neomezené demo
2) NJ - koupit full NJ7 za 1000 USD nebo pronajmout za 50USD/měsíc + nafundovat min. 2000USD na obchodní účet NJ

Nebo obojí dohromady, pak je nutná investice sečíst. Snad jsem to řekl správně. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud tady někdo pro své obchody potřebuje, nebo by chtěl zapojit do svého obchodování footprint grafy, tak bych pro vás měl tip od pana Lembáka. Jelikož SOL trader neumožňuje zobrazovat FP grafy, tak se lze k nim dostat třemi způsoby: 1. Zaplatit plugin do NT. 2. Propojit SOL Trader a Sierra Chart (http://striker.com/striker_file/Portfolio/SOLwSierra.pdf). [bold]3. Využít Market Delta Trader, který je zdarma [/bold] :) Pro získání Market Delta Traderu je třeba se zaregistrovat zde: https://www.marketdelta.com/trial-trader Z MDT lze i obchodovat, stačí napsat p. Lembákovi a on vám povolí, aby jste se mohli přihlásit přes váš login do SOL traderu i do této platformy. Nebo si jednoduše vytvoříte nějaký demo účet přes některého jiného brokera, který je na stránkách market delty uveden v sekci brokers. Podle mě je lepší obchodovat z DOMu SOL tradera a tady jen sledovat FP grafy, s tím, že si pro Market Delta Trader vytvoříte nějaký demo účet. Jde jen o získání dat. Pokud by někdo však uvažoval o obchodování z MDT, zaškrtněte jako poskytovatele dat při instalaci OEC. FP grafy lze zobrazovat minutové, volumové a tickové. Rangebary bohužel ne (td) Celé to pak vypadá takto:

21797

Link to comment
Sdílet pomocí služby

deenius,

takze: na paper aj live trading - full NT - zive data od CQG (OCO, ATM iba v PC) 1000+2000 (obchodovanie aj z grafu)
na paper aj live trading - direct NT- zive data od CQG (obchodovanie iba z DOM, bez ATM a OCO) 2000

alebo: na paper aj live trading - SOL - zive data od CQG (OCO, ATM na burze) 5000 (obch. aj z grafu)
iba na live trading - SOL - zive data od CQG (OCO, ATM na burze) 2000 (obch. aj z grafu)

OK?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Peter0508

Ano, tak nějak to je. Zbytečně si to však nekomplikujte. Ninja se dá provozovat zdarma (neustále obnovování dema - mé řešení) a pro obchodování ze SOL Trader, což je opravdu dobrá platforma, stačí nafundovat účet dvěma tisíci dolary, ostatně tak jak uvádíte.

[bold]Vaše celkové měsíční náklady na platformy + data = 0 $[/bold]

Na start zcela ideální... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Není zač :)

Jak se daří? Po pravdě řečeno, momentálně mnohem lépe než na začátku, ikdyž to zatím na obchodním účtě ještě nevidím :) Cesta ke konzistentnímu odvádění peněz z trhů chce nějaký ten čas. Nicméně toto platí asi o každém řemeslu.

Přeju hodně úspěšných obchodů! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Se SOL traderem se to má tak, že jestliže nafunduješ účet minimálně za 5 000 $, tak budeš mít jeden reálný účet a jeden demo účet již na pořád a nemusíš nic obnovovat.

Také by jsi měl vědět, že v tomto případě budeš mít nainstalované na PC dva SOL tradery. Jeden pro reálné obchodování a jeden pro demo. Oba jsou na chlup stejné. Nevím proč to tak ve skutečnosti je, ale alespoň si nespleteš reálný účet s demo účtem :-)

V případě, že nafunduješ účet částkou mezi 2 000 a 5 000 $, tak budeš muset demo účet SOL tradera neustále obnovovat. To je vcelku nemilé. Nicméně, k papertradingu SOL Trader nepotřebuješ. Na to ti stačí přeci NinjaTrader. Demo SOL tradera je dobré jen k tomu, aby jsi si tu platformu ohmatal a naučil se s ní pracovat bez rizika. Navíc, pokud se domluvíš s p. Lembákem, tak ti jej určitě nechá běžet i třeba na tři měsíce, což by ti mělo pro paper dozajista stačit. S prodlužováním platnosti dema jsem neměl problém.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: markxs

Začínal jsem s obchodováním YM, ale teď již obchoduji ES. Pro dopolední seanci se chystám obchodovat také FGBL, ale momentálně jsem ve fázi, kdy si ten trh ještě nakoukávám.

Celkové náklady na obchod mám nastavené na 6,42 $, což je o trošku více než u jiných brokerů, ale vzhledem k mému dosavadnímu objemu obchodů a také poskytovaným službám ze strany pana Lembáka s tím nemám zatím problém. Lze určitě vyjednat i menší komise.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...