Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Striker


Ladousek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 480
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

Ahoj zdravim,

snazim se propojit nove stahnutou Sierra Chart (verze Trial) s mym SOL uctem u Strikera. Sierra se odmita pripojit s hlaskou v okne zprav, ze muj poskytovatel dat (OpenCry) neakceptuje tento software?

Nevite zda mi musi p. Lembak nejak sierru u seb povolit? nbeo mam hledat problem nekde jinde?
Dekuji za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den.
Prosím o radu.Máte někdo propojenej SOL(ostrej ůčet,ne demo) s MultiCharts DT?
Mám jenom kdysi staženou verzi DT a někde v diskusi jsem i četl,že její podpora byla ukončená a že už ani k některejm brokerům nejde připojit.
K OpenE. připojenej jsem svítí mi zeleně tečka v DOM,ale nenaběhnou tam žádný ceny. Zobrazuje se mi i aktuální stav účtu a zadaný pozice(otevřené v SOL) a při vypínání mi to i napíše kolik mám na trhu otevřenejch pozic a zadanejch příkazů,ale nedaří se mi načíst žádný data do grafů.
Při pokusu o přidání trhu mi to pořád zkouší načíst data z roku 2011,což samozřejmě a už Striker tak vzdálený data neposkytuje.

Přikládám obrázek.
Chci se zabývat Spready a potřeboval bych si otevřít víc grafů ,aktuální sezonní Spready což může být třeba i 10 a víc a to v SOL nejde a navíc nejdou ani zmešit na lištu(kdysi to šlo,nevím proč to zrušili) a musí se přesouvat a to je strašně zdlouhavý. Zkoušel jsem to řešit vytvořením několika Layoutů v SOL,ale ani tím jsem si nepomohl,protože když pak v některém z Layoutů otevřu třeba nějakej DOM (třeba i opci) tak mi naskáče tato opce jako první hodnota do všech grafu Spreadu a grafy jsou k ničemu. Proto jsem chtěl využít propojení SOL a MultiCharts,protože jejich Workspace by mi pro zobrazování Spreadů mohli vyhovovat. Popřípadě poraďte s jiným řešením.
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...