Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

yax:
Rastani to vlastně myslí se všema dobře, když jim radí ať se krize nebojí a že ji mají mít rádi a pěkně se na ní svést jako ostatní nebojácní, že? ;) Poslouchal jsem i pár řečníků v německém parlamentu, ti by si nejraději dali finanční trhy ráno k snídani!! Tuším jedna paní tam povídala... no kde že to jsme, když se musí paní Merkel každé ráno při příchodu do práce děsit toho, co si na ni zase trh asi připravil :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lucifer66:

je to sranda, porad jsem ve ztrate cca 500 usd. Vysplham se treba k ztrate jen 200 usd a pak zas propadnu uz po treti.
Dnes jsem tam videl 3U s Rh v 15,50 u HOD no nastesti jsem tam nevlezl,ani bych nebyl vyplnen a trh otocka dolu, bylo to falesne prorazeni byku a pak medvedi udelali 12 bodů. Nemam zati zkusenosti s tema falsama a tak to sleduji.
Svicky dost velke, a se zacatocnickyma vstupama by riziko 150 usd vychazelo v teto vol době dost malo. Na druhou stranu ,ale kdyz se zadari ,tak to vali.

at se ti dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi:

kdyžtak nahoď nějaké screeny, třeba na něco přijdem :) jinak obecně podle mého naprosto nejdůležitější věc u obchodování průrazů čehokoli je jedna věc: [bold] síla trhu [/bold] ...tj. každý může mít trochu jinou metodu vstupu atd., ale podle mě je naprosto obecně platné, že je potřeba se maximálně soustředit na cit pro sílu trhu...pokud je trh mrtvý, nebo nerozhodný, pak průrazy moc nefungují..

další důležitou věcí při průrazech je taky dávat si pozor, jestli nejdeš těsně proti nějaké velmi zásadní S/R úrovni nebo diagonální trendové lince..hlavně linky jsou často velmi silné brzdy, kde se trh nemilosrdně otáčí...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarec berry,majkll

no asi takove vykreslovani svicek jak se deje teď neni nic pro muj styl a SL :) a tak jen radsi sleduji az se to trochu sklidni, neni ani cim prispet myslim screen, ja se v tomto chaosu nevyznam ;)
ale co ty majklle, jak to jde tobe -dokazes to prokouknout a kolik tak za tyden udelas obchodu- pokud to neni tajny, ale jen tak pro zajimavost.

zdarec kluci, at se dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi:

věřím tomu, že pro hodně lidí bylo září dost těžké, protože přestože došlo ke zvýšení volatility už v srpnu, tak srpen měl z mojeho pohledu ještě takovou "starou" charakteristiku pohybů..kdežto září bylo hodně přímočaré, hodně silné a dlouhé pohyby bez korekcí, silné otáčení trendů bez vyčerpání atd....příliš jsem se tenhle měsíc nedostával do trendových obchodů - právě kvůli té přílišné přímočarosti..ale pár jsem jich měl a ty vycházely hezky..převážně jsem měl tenhle měsíc ale protitrendové vstupy na high/low trhu..počet obchodů trošku poklesl (několikrát jsem nevstoupil i kvůli velkému SL)..v průběhu roku jsem míval kolem 25 obchodů/měsíc, teď to bylo cca 15-20..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi, majkll:

přesně jak popisujete. Charakteristika se hodně změnila a dává mi to dost na frak. Vůbec se v těch trzích nemůžu chytit. Jsem spíše trendový obchodník a za září jsem ve svém největším DD. Jsem 700 dolarů/kontrakt ve ztrátě (live účet). Snad milionkrát jsem za září backtestoval, zkoušel a vše mi vycházelo v pohodě, ale na live jsem se absolutně nemohl chytit. Tak jenom doufám, že trhy v téhle charakteristice nezůstanou dlouho a trochu se sníží volatilita.

Jenom jsem chtěl napsat, že to vidím podobně a jsem za to hrozně rád, že jsem se na tomhle s vámi shodl.

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...