Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

Mno tak dneska sice +320 USD, ale za předvedený výkon bych se rozhodně nepochválil.... :D 1. moc obchodů 2. některé velmi zbytečné a špatné vstupy 3. jeden blbý překlep Výsledek je daleko míň, než bylo dnes možno dostat a můžu být rád, že to nebyla čistá ztráta :D dnes bych si ji zasloužil za některé ty blbosti... :)) viz screenshot :D

17152

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny tradery

chci se zeptat, který je podle Vás aktuálně nejlevnější trh. Přemýšlím nad obchodováním a backtestováním NQ nebo YM, ale zdá se mi, že tyto trhy docela dost zdrahly. Díval jsem se, že průměrná 3min úsečka má kolem 100-130 dolarů.
Myslíte že by byl tento trh možno obchodovat s účtem 5000 USD a riskem 2% na obchod, čili SL 100 USD??

Myslíte, že tyto trhy ještě někdy zlevní?? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to SanchezP: mno zatím ze čtyř e mini trhů vypadá dlouhodobě nejlevnější asi YM, pokud bys koukal i jinam, tak ještě levněji vyjde třeba kukuřice (ale ne v každém období), z toho co jsem zatím sledoval... o tom jestli ti bude stačit SL100 dolarů rozhoduje kromě aktuální volatility taky to v jakých fázích trhu vstupuješ do obchodu resp. konkrétně načasování vstupu... YM by se mělo dát se SL 100 obchodovat i za současné situace, jen musíš vyhledávat vhodné příležitosti a nenaskakovat všude možně :))

a ano s největší pravděpodoností příjde doba, kdy tyto trhy opět zlevní (celková volatilita poklesne), jen zatím není přesně jasné, kdy to bude :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

taraka, mam DD okolo 500 na trhu NQ, normal je okolo 300. Nemam nejako vynimocny pocet strat, ale vdaka vysokemu ATR, od ktoreho odvodzujem stoplossy, su tie straty vyssie nez obvykle. No a to mi brnka na nervy, takze robim chyby a vynechavam obchody, ktore by zmazali polovicu drawdownu :( Asi som na tuto volatilitu podkapitalizovany :( Dnes to vidim na paper...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to yamato: 500 USD s jakym uctem? je pravda, ze volatilita byla zrovna vcera zase radna... o tom zadna... muj klasicky system zalozeny v podstate na tom, co se tu bere jako 0/V se tento tyden teprve vcera dostal z DD 1500 USD :D ale za zari je furt v plusu pres 1000 USD na kontrakt po odecteni komisi a slippage, i kdyz je pravda, ze tim padem je zari ve spodni polovine mesicu dle uspesnosti letos... :) paradoxne svym cvicenim citu pro trhy bez indikatoru (vyjma volume) jsem tento tyden na simu i pres spoustu zbytecnych chyb vydelal vic, nez vyse zmineny system, ktery se tento tyden placa kolem nuly... :D ale je to jen jeden tyden, takze zatim nic reprezentativniho, jen zacinam mit vic pocit, ze vim, co delam... :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sanchez.... i kdyz hodne lidi se snazi vypadat odborne a doporucuje TF/NQ podobne trhy tak nejlevnejsi a nejlepsi trhy na uceni jsou forex... idealne EUR/USD.... je dobre si platit data futures z burzy kvuli volume....
pak se ti velice lehce stane to co yamatovi a tam se tezko pokracuje... ze zacatku naprosta vetsina udela snuru ztrat a proc ta snura musi stat 2000 usd a ne 20 usd? ja jsem se naucil az na forexu ale po takovych DD ktere by se daly vycislit tak 20 000 usd na NQ a na forexu me to stalo 200 usd.... nedelam si nadeje ze me nekdo poslechnete jsou to vase penize :)

Taraka... ty tvoje komentare jsou spise to co bys tam rad videl, a cekal ze ti to nekdo pochvali... ale z toho co mas na screenu absolutne nemuzes soudit co se tam deje tak jak to pises.... leda ze bys mel jeste jine grafy zaple o kterych nevim :) spis se soustred na jednu az dve veci ktere se opakuji kterym postupne budes rozumet nez takto popisovat vsechno.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...