Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

== Včerejšek Neutrální den, konsolidace. == Premarket // v 11:45 Má extrémní rozsah. Asijská seance klesala až k 1213.50 a v 8:30 našeho času došlo k obratu nahoru. Overnight inventory je Long. Premarket má velkou sílu a uzavírá Gap z pondělí. == Dnes Vypadá to, že dnes otevřeme opět Gapem (2x po sobě). Trh má slušnou sílu a je třeba počítat se zapojením velkých hráčů (OTF) hned po otevření. == Scénáře Dnes bude klíčové sledovat oblast 1245 - 1250, ta by mohla být zlomová a způsobit silné prodejní reakce hned po otevření. Pokud ji trh překoná, jeho směrové přesvědčení je velké a nebude rozumné s trhem bojovat. == Ekonomické reporty Nejdůležitější zprávy dne budou asi tyto: 10:45 UK BoE Govnr King Speaks 13:30 US Oct Jobless Claims 13:45 ECB Euro interest rate decision 14:30 ECB Draghi first press conference, ECB rate 15:00 US Oct ISM Non-mnfg Index (NMI)

17666

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Idem live uz dlhsiu dobu, takze to mam overene. Prierazy som vsak live neobchodoval lebo su pre mna moc rizikove.
Utecu mi niekedy obchody , ale no a co, s tym nemam ziadny problem. To je casta chyba novacikov ze pozeraju spatne na graf a strasne ich mrzi ake pohyby im utiekli. Tato hra nie je o tom ze by nas niekto hodnotil za to co nam utieklo a co nie. K tomu otoceniu- trh sa casto a zradne otaca prave ked ti otvori poziciu na brejku, a potom urobi korekciu, kde sa zastavi aspon na chvilu. Minimum mam takych obchodov kde ide trh priamo proti mne. Ale ked sa pozrieme na tvoje obchody - tak ty ich mas hodne. Napriklad aj ten break co som ti komenoval - vstupil si do spravneho smeru trhu a trh nakoniec isiel pekne tvojim smerom.... ale ty si z toho vysiel so stratou 120 usd. Proste vstup na zlom mieste - nechcel si za ziadnu cenu aby ti trh utiekol, tak si dal buy stop. A vysledok - miesto zisku napr. 200 (kedze trh by ti ho nadelil) - strata 120. Rozdiel na equity krivke cini 320 usd. A to uz citit. Proste co chcem povedat, ze mne je uplne jedno ci mi obchod ujde, alebo nie, ja akceptujem len dobru cenu za limit. :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dneska ďalší report z prvého live týždňa.

Včera som bol so obchodovaním spokojný podarilo sa mi vyamazať 80% straty. Som chorý takže môžem obchodovať ako som zvyknutý. No dneska zase chyba keďže som nezobral obchod zo strachu. Dosť ma to mrzí ale na to si asi treba zvyknúť.

Na jeden problém som už radu dostal niečo na tento problém? (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi, nesnaz se uhodnout trh a uz vubec nehledej vstupy dozadu.. To, ze to ted slo takhle pekne short je pekny, ale z velky casti to bylo kvuli ECB a jeji tiskovce..
Ty vazne normalne obchodujes takovehle svazujici/rostouci 3U? To je totiz ve sve podstate trochu jiny pattern, chybi tam ty cekacky, ktere se obvykle kolem nej obklopi a ktere ti pak pomuzou v nasledne dynamice pohybu. Jinak spekulovat UP v takovem silnem shortu a navic chvilku pred PMI, to je vyzne uplna blbost, nezlob se na me.. :)

Sirix, takhle obecne bych prurazy nekritizoval. Pokud jsou dobre nacasovane, trh se nevrati kolikrat ani o tick. Vetsina mych vstupu ma MAE kolem 2-3 ticku max a da se rict, ze nic jineho neobchoduju. Jde jen o to umet je poradne tridit. Je to zkratka uplne odlisny styl vstupu.

Dneska zatim zadny vstup, jeste chvilku pockam, jak to dopadne u high min. dne a koncim. Jinak jsem take premyslel nad vstupem 739,3, ale nebylo to podle mych pravidel. Tyhle rychly trendy neumim obchodovat. Nastesti se jich zase tolik nevyskytuje.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdarec Pavle, dnes jsem si zapomnel mrsknout na stůl budik :) s aktualnim fundamentem, ale tamty 3U neobchoduji nezlobim se a je mi to trapne co vyvadim. toSirix: mrkni na vcerejsi a dnesni situaci pri otočeni trhu a zda te dobre chapu, tak mas LIM nekde u tych cervenych baru,ze proste za lepsi cenu se spekulaci ze to pujde (v tomto pripade up) tvojim smerem

17670

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger:
snaha by byla ale...., a ja 3U zas tak casto nevidim a snazim se je hledat posledni dobu, na 1´tf az kdyz se neco zajimavyho objevi na vyssim tf 5´ musim vic trenovat nebo ja nevim. Skusim variantu, ale mi to furt neda, stahnout z plochy 1´graf a az kdyz se na 5´vyskytne neco, jako otoceni trhu a 1-2-3, silna S/R se signalem atd. pak aktivovat 1´graf a vymyslet - hledat nacasovani k vstupu. No jednoduse se to pise.
zdarec

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...