Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

iigis Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahojte:
>
> len otázka čas v Amerike sa mení týždeň na náš?
> Teda normálne sa bude obchodovať až budúci
> týždeň?
> Nemuselo by idem len druhý deň live a nerád by som
> týždeň pauzoval kedže od stredy mám štandartne
> školu do 3.


Čau, celý tento týden se v USA začíná obchodovat 14:30 našeho času. O víkendu se posouvá čas v USA takže příští týden se jede už zase klasicky od 15:30. Přeju hodně štěstí live. Sám jsem dnes uzavřel svůj první live měsíc :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taraka:

Uf to sa mi nepáči... od stredy nebudem môcť obchodovať jedine že by som skrátil školu ;)

Inak dneska som zase zbytočne stratil no potom som to na regulérnom obchode dohnal. Dúfam že toto mojej hlave ukáže že sa oplatí obchodovať len to čo mám naplánované.

Tebe sa ako darilo? (tu) držím palce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis Napsal:
-------------------------------------------------------
> Taraka:
>
> Uf to sa mi nepáči... od stredy nebudem môcť
> obchodovať jedine že by som skrátil školu
>
> Inak dneska som zase zbytočne stratil no potom som
> to na regulérnom obchode dohnal. Dúfam že toto
> mojej hlave ukáže že sa oplatí obchodovať len to
> čo mám naplánované.
>
> Tebe sa ako darilo? držím palce.


Mno nastesti zatim s psychykou moc nebojuju, bo jsem zvolil dost mechanicky system, abych nemusel vahat, a navic me jeste nepotkal zadny vetsi DD, takze ani pochyby nebyly... prvni mesic tak suma sumarum 14 obchodu a +1200 USD po odecteni komisi.... kazdopadne krusnejsi casy urcite prijdou a teprve tam se ukaze nakolik jsem disciplinovany
:D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte niekto tu spominal posuvanie casu.
chcem poprosit o blizsie vysvetlenie lebo vcera sa mi stalo ze zacal som obchodovat o 15:30 ale vlastne v skutocnosti uz sa zacalo obchdovat 14:30
a ked prislo 21:15 cudoval smo sa ze kde sa vytratila likvidita pri tom trh ma koncit 22:15 tak som to nejak poplietol. Mohol by mi to niekto vysvetlit?

U Nas sa posuval cas ale v USA sa cas neposuval?

Ake su datumi posuvania casu v USA ak sa teda este neposunul. nech si to zapisem do obchodneho dennika lebo je to dolezite

dike a pardom za offtopic

P.S. obchoduje sa dneska kedze su tie dusicky?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka Napsal:
-------------------------------------------------------
> iigis Napsal:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Taraka:
> >
> > Uf to sa mi nepáči... od stredy nebudem môcť
> > obchodovať jedine že by som skrátil školu
> >
> > Inak dneska som zase zbytočne stratil no
> potom som
> > to na regulérnom obchode dohnal. Dúfam že
> toto
> > mojej hlave ukáže že sa oplatí obchodovať len
> to
> > čo mám naplánované.
> >
> > Tebe sa ako darilo? držím palce.
>
>
> Mno nastesti zatim s psychykou moc nebojuju, bo
> jsem zvolil dost mechanicky system, abych nemusel
> vahat, a navic me jeste nepotkal zadny vetsi DD,
> takze ani pochyby nebyly... prvni mesic tak suma
> sumarum 14 obchodu a +1200 USD po odecteni
> komisi.... kazdopadne krusnejsi casy urcite
> prijdou a teprve tam se ukaze nakolik jsem
> disciplinovany
> :D

Nápodobně! Good luck!
:) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

taraka:

Dikes.

3 den live 6SL... Pripadám si ako maniak keď obchodujem mám jasný plán na úrovne vstupu lenže keď vidím pekný setup tak si tam tú úroveň domyslím a čuduj sa svete SL.. To že mi potom ujdú pekné setupy na mojích úrovniach netreba spomínať (bezomna po 2SL končím). Zatiaľ len 1SL mal byť podla plánu. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dneska zajímavá situace, všechny fundamenty negativní, v 15.00 ISM pres ocekavane zlepseni pomalu ukazuje recesi, ale stejne porad UP.. :) Holt to slo uz moc dolu pred otevrenim a pro Amiky pak bylo hodne levnych titulu na nakup. Jen muj amatersky fundamentalni odhad po boji..
Ja dneska jeden pokus short v 14.56 na 716,3, vystup na SL na prumerne cene 717,68. Ten 3U na SR vypadal ukazkove. Ale ten rychly UP po otevreni byl evidentne rozhodujici pro naslednou dynamiku trhu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

iigis, poradim ti jednu vec, nevim, jestli to delas.. zkus po ztratovem obchodu, obchodu na BE, nevzatem obchodu...zkratka a dobre po vsech obchodech, kdy citis, ze se te snazi lapit emoce, odsednout od pocitace a 5 minut zhluboka dychat se zavrenyma ocima, hlavne nesleduj trh. Je to docela dobra pomucka pro boj s emocemi.
Dalsi vec, co by ti mohla pomoct, je checklist, ktery si prectes tesne pred vstupem. Mel by ti pomoct vyvarovat se spatneho obchodu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger: este ze nanecisto, okolo fundamentov sa neoplati obchodovat, ale niet na vlastnu skusenost:)
Pavek K. : predavat po tom co trh evidentne vystrelil long, po odraze od ema200 a zaroven supporte je dooost odvazne :) Ono na 3U kazdy kasle, ked je tam support a silna ema200, tam sa vsetci predbiehaju aby mohli nakupit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...