Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Danek,

Dobrý večer,
již dlouho jsem Vás tu nezaregistroval, ale pamatuji si na dobu, kdy jste na chatu ukazoval LIVE, jak jde během 2 hodin obchodování dělat profit 1000USD na russelu. Mohu se prosím zeptat, jak se Vám nyní daří a co se u Vás za ty roky v obchodování změnilo, tedy pokud to není moc osobní.

Děkuji Vám
Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pajus pohode A ked sa uz pytas tak dneska moj prvy obchod Po serii strat 4 za sebou kvoli ako sa hovori blbnutiu zo zaciatku a potom mensich ziskoch co nestoja ani za rec spominat a potom jednej obrovskej strate zo vcerajska lebo ma fandamentalna sprava vyhodila na 3 x vatsom SL ako som planoval a po aklimatizacii na USA cas Dnes prvy obchod podla planu. myslim si ze cena pojde este nizsie ale toto som v backteste testovat nemohol a preto som vystupil a uz to budem len sledovat a zapisoavt si poznamky ze ako sa sprava moj obchodny plan po zblazneni sa z fundamentalnej sprave.

17642

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi: ten prvy obchod, to sa ti bude mnoho krat stavat, pokial obchodujes na break (ci uz je to 3U, 1-2-3, Rh...) , trh sa malokedy pohybuje len jednym smerom, a casto robi korekcie ktore vyhadzuju SL obchodnikov ktory vstupuju sice do spravneho smeru, ale v danom kontexte nevyhodnu cenu - na prieraz Rh , break ..atd. Nehovorim ze ti to nemoze vyhovovat, ale napr. ja breaky vobec neobchodujem, vzdy vstupujem za limit so zlavou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi, obchoduju v podstatě stejné vstupy jako ty, ale víc si vybírám místa kde ty vstupy hledám. V podstatě hledám na vyšším TF nějaký pattern a tam kde předpokládám, že se ten pattern bude lámat, tam na TF1 hledám vstup. Jsem vybíravý, takže obchodů málo, ale úspěšnost vysoká. Na tom screenu co jsi přiložil se mně z mého momentálního pohledu ten první vstup nezdá. Ten druhý OK - asi tušíš proč, počkal bych na vykreslení HAS tak, aby ty ramena byly tak nějak odpovídající velikosti. Pokud už bys byl v obchodě v rámci třeba formace HAS, tak už máš jasnější představu jak se ta formace bude dál vykreslovat a víš jaký se v této formaci nastavuje PT - což je potom třeba násobně vyšší než máš zjištěno přes MAE/MFE analýzu. Jak jsi se ptal Sirixe, jestli mu neutečou dobré obchody, tak bych moc nepřemýšlel. Každýmu utíkají dobré obchody, já si spíš dávám pozor abych nelezl do špatných. Já radši vyhraju 4:1 než 18:15, rozdíl je stejný +3 branky, ale to první je pro mě míň na palici :D

17658

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka:

No môj prístup je čisto dikstréčny jediná vec ktorá je mechanická sú hladiny na ktorých vsutpujem. Vytlačil som si na nástenku upozornenie aby som obchodovla len tam kde mám.
Zatiaľ obchodujem minimálne no časom chcem určite začať celú us seanciu a keď mi skonči stredná tak aj ráno london.

Ešte k tomu odídeniu do PC to sa mi zdá ako dobrý nápad, určite to použujem no len vtedy ak vstúpim mimo svojej zóny lebo dosť často robím reentry. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...