Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zury:

Čítaš mi z hlavy včera a dneska ma tie gapy tak rozhodili že až. Včera ma to stálo 2% účtu dneska som chcel tradovať value hlavne short pri high jednej zátvorky a report to poslal dole o 50 ticks (euro), na tieto situácie ešte niesom úplne pripravený, navyše euro traduje ceny z 2009 a to neznášam keď je v území takto starom...

Ak bude ten short pokračovať tak uvažujem o longu pri 1,27 ale velmy opatrne... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JiM, jsem rad, ze jsme vstupovali podobne a zes mi tu cenu jeste trochu popohnal.. :) Jo TF, ale i ostatni indexi, obchoduju takove specificke situace a ty na indexech vychazi dost podobne, ale musi to byt volatilnejsi instrument.

m.hunter, ne, mam jenom jeden dolarovy ucet. Ale zvlast mi tam vedou zisky a ztraty v EUR, dokud si je nenecham zase zpatky prevest do USD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi: ojojoj..smůla...nebo špatně utažený SL? pokud je to podle plánu nějak fixně utahované, pak ok..pokud je to ale utažené na základě citu, pak je to z mojeho pohledu špatně..viz screen..vždycky je lepší utahovat za logickou micro úroveň..ale to už sem taky psal asi 10x..:-/ PS. neboj se, nejsi v tom sám..já dnes 2x skoro plný SL..jak sem čekal, že trhy budou v lednu ok, tak zatím sou pro mě ty pohyby hodně mimo mísu.. PPS. koupils knížku od Steenbargera? jakou? dojmy? majkll

18163

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarec majkll,
fixní po 1 bodu BE+ 2 ticky tzn. dnes 30,4 usd za 2x BE viděl jsem poteciál k vyznačeným PT no co už. To byli letos mé první obchody. Jo i na tvé doporučení sem šel do knihy TRADING COACH, no vychutnávám si to čtu pomaly a dělám si výpisky, pěkné počtení i na učení momentálně si k Obchodnímu deníku vedu další kolonku (vysvědčení), kde si píšu hodnocení zvládnutí obchodů, plánu a po týdnu jsi to budu vyhodnocovat.
Jinak bylo nutkání už na ten 1. vstup no všechny vyšší tf up SL do log. zony vycházel 1,7 b. tož jsem si myslel že bude blbnout TF, no když se rozhodlo jet dolů počkal jsem si na FLIPA.
Tak ať se daří a dík za práci s mím grafem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi a nepritahujes to velmi skoro ze po jednom bode hned na BE+2 ticky? Neskusal si napriklad pritiahnut SL ale nie hned na BE+1 ale napriklad nad/pod poslednu sviecku swingu ktoreho si stupil? Neviem aky mas SL ale povedzme zeby si mal SL fixny 100 USD ked by cena dorazila k tomu tvojmu 1 bodu, neutiahol by si SL na be+1 ale utiahol by si ho tak aby si riskoval uz len 50 USD. Vzdy ale do logickej zony Moj OP je ako komix, takze ti nastastie mozem ukazat ako to myslim vid obrazok. tento sposob pritiahnutia SL - da trhu volnost dychat, - postavis ho do logickej zony ktoru ak trh prekroci zarucene uz tvojim smerom nepojde cize z trhu by si tak ci tak chcel odist - pri odideni odiddes s mensou stratou bez toho aby si stratil logiku umiestnenia SL. V mojej terminologii to nazyvam zniezenie podstupeneho rizika. Ked si mrknes obrazok. ak by som pritiahol SL na BE+2 ticky vyhodilo by ma trhu od inak ziskoveho obchodu

18167

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger:
ano máš to pekne a logicky zakreslené a teraz to skús zakreslit na mojom obrázku,
1. obchod nevytvoril žiadnu korekciu a po + 220 to dávať zas od vstupu na - 100 do log. zóny ?????
2. obchod trh po mojom vstupe urobil +150 aktivoval sa fix. BE+2 a já to mám stiahnúť na povodnych -70 cca do log. zóny ????
ALEBO AKO TO SCHVÁLNE MYSLÍŠ ?

dík za odpoveď, nech sa darí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sranger,
dík za popis, tak som to asi pochopil správně ( že riskuješ - mínusový obchod) automat mi jak píšeš u bodu 3 hodil SL tam a proste som to neriešil a pripadá mi nelogické po takom up uberať si usd. No pokiaľ to tak pojde ďalej dačo s tým urobím.
ahoj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...