Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pavel K.diskutujeme, takze pohode.
Myslim ze dneska este bude prilezitost na nejakej korekcii na cene 2340 cca. Myslim si ze to nebude mat silu trh prerazit, prv vytvori korekciu a potom pojde opat hore, alebo uz hore nepojde. uvidime opat.
Nezufaj, v tradingu nemozes zufat
ako hovori Alexander Elder.

Emotivna reakcia je luxus ktory sa v trhoch nemozes dovolit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR, ropu uz ne. Po tom, co jsem se to na ni naucil a udelal pres dve ste obchodu a zrovna tolik na TF jsem zjistil, ze mi nakonec ty indexy jdou prece jenom lip. Ona ta ropa na jedne minute obcas i po otevreni vytvari takove sumy a kolikrat to cloveka vyhodi, i kdyz uvaha byla spravna. Musel bych pouzivat vyssi SL a to uz se mi nelibi, protoze mam radsi vysokou uspesnost a stale PT alespon prumerne 2,5xSL. Na druhou stranu je fakt, ze CL nabizi vyssi profity, mozna se na ni zase nekdy kouknu, az budu zase o neco lepsi.. Takze ted jedu prvni hodinu rano DAX, prvni hodinu TF a YM odpoledne a vetsinou jeste TF a YM vecer posledni pul hodinu. Ale pokud mam zrovna na vecer jine plany, tak klidne vynechavam.. :)
Jinak diky za pochvalu. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K: No jo, na tý ropě je to sice hezký a hýbe se to, ale připadá mi to občas jak forex, někdy ulítne pík takovou rychlostí, že to jen zasviští a jsi ven. Dáváš někde i grafy z DAX? Budu mít teď snad pár měsíců volno osahat i tyto trhy, ale je to pro mně úplně neznámá. K čemu bys chování přirovnal? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR, tezko prirovnavat. Ja ho beru jako takovy trochu rychlejsi TF. Ale obchoduju to uplne stejne jako TF i jako YM. Zda se mi docela pekne citelny. Ja hlavne pro sve obchodovani potrebuju volatilnejsi trhy. Mam rad, kdyz se trh hybe. V drtive vetsine pripadu jsem na BE po jedne az trech minutach, dost casto i ve vstupni usecce. Mam tomu prizpusobene vstupy nebo spis jsem se k temto vstupum postupne dostal. Screeny z DAXu jsem tu asi jeste nedaval, obchoduju ho tak 2 mesice, nekdy sem muzu nejaky hodit, ale obchoduju porad to stejne. Ale popravde ted nemam moc casu prispivat, mam zkouskovy a chci to mit rychle za sebou, zitra treba nemuzu obchodovat cely den, protoze musim byt ve skole, vsadim se, ze budu mit alespon 3 ziskove vstupy, v tomhle pripade se mi zda, ze Murphy funguje na 200%.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K:

S Murphym môžem len súhlasiť, niesom proti nemu vôbec odolný.

Inak ja som dneska pekne pohnojil euro mal som tam jeden vstup ktorý som samozrejme zo strachu nezobral a potom som sa typicky na moju povahu nas.. a už to išlo 2xSL na tom istom swingu úplne mimo plán ;), skoro všetko čo som tento týžden zarobil je fuč...

Dúfam že odolonosť príde s počtom live obchodov lebo dneska som si skoro niečo urobil. (td)

Držím palce na skúškach mňa tento rok čaká skúška dospelosti :D (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry, taky ekonomku, jenom vic na zapad.. :) Tak taky ten konec jeste neni uplne jisty, ale snad to vyjde.. I tak mam jeste nejaky plan, jak zustat alespon semestr jeste "student", ma to spoustu vyhod, tak proc to nevyuzit..
iigis, tohle se stava. Mne se take jeste nedavno obcas stalo, ze po vstupum ktery nevysel, jak bych chtel jsem byl pak ihned impulzivnejsi. Je dobre se ihned po obchodu (i tom nevzatem) sledovat a dokud jsi rozhozeny, proste neobchodovat, ja vim, pise se to lehce.. :) osobne mam jeste pravidlo, ze po vystupu z obchodu alespon 3 minuty neberu za zadnou cenu obchod - nikdy si nemuzu byt jisty, jestli me neovlivnuji emoce.
Jinak ted vecer pekny mozny obchod na TF - v 21:58 short na 749,4 - mini123 v rámci širšího 123 na SR a na falešném průrazu TR. Já to ale nevzal, na mě byl ten pattern moc malý vzhledem k předchozímu pohybu..
At se dari, ja se jdu ucit, dneska bude dlouha noc.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...