Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

DNES 05.01.2012
obchod1

Vstup 15:36 na cene 2328,50 do smeru SHORT
dovod: cena sa odrazila od velmi krasne a silnej resistance urovni ktora sa tvorila posledne dni, plus pravidla OP, tento raz to bolo bez divergence, ktora neje u mna potrebna ak chcem urobit obchod.

Vystup 15:48 na close usecky na cene 2313,00
dovod: je mojim pravidlom uzatvarat obchody 10 minut pred vyhlasenim spravy, takze preto vystup.



obchod2
Vstup 16:21 na cene 2327,50 do smeru SHORT
dovod: Po tom ako sa cena dostala po vyhlasovani ISM opat hore, videl som opat potencial zze cena pojde opat dole a ze toto vyhlasenie len vyhnalo cenu hore ale vlastne bola to falosna zmena v mojej terminologii.

Vystup 16:42 na cene 2321,25
dovod: opat pravidlo uzatvorit poziciu pred vyhlasovanim fundamentov.


Skusim sem dat aj moj verdikt kratkodoby, trh pojde smerom LONG a prekona resistance od ktorej sa teraz odrazil.
Uvidime :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

I já přispěji dnešníma obchodama: Dnešní obchodování pro mě špatné. 2x ztráta 1. obchod: Vstup na 2v short po "korekci". Ten vstup nebyl dobrý. Za korekci se to považovat příliš nedá a když se na to zpětně celkově podívám, tak se mi to vůbec nelíbí. Výstup na SL. 2. obchod: Tady už je ten vstup lepší, odraz od S/R, ale vstoupil jsem poněkud opožděně, bohužel trh ihned ztratil sílu down a obrátil se up a trefil můj SL.

18146

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rogi,

tenhle týden je docela neslaný nemastný :) denní rozpětí je jako v předvánočním týdnu, i když to jsem taky obchodoval. Ale právě i kvůli tomu jsem se soustředil na korekci nebo obrat vzhůru. Ten průraz short byl slabý, vysoký volume na poslední svíci značil, že se asi spíš nakupovalo (protože cena prostě nešla dál dolů). Je fakt, že jsem tak trochu očekával otočení už při průrazu premarketu, ale přišel ještě jeden swing, který byl ale hodně slabý.. Tvoje první 123 po 16:00 pro mě 123 není, protože se vytvořilo v rozmezí jedné vodící svíčky. Mám to trošku upravený pro TFko, co je a co není 123. K tomu kontroluju ten vyšší TF lehce po očku.. ale svoje pravidla popisovat nechci, protože jich je tak málo, že bych vykecal celý systém :)

Každopádně ti přeju, ať ti equity v novém roce pořádně stoupá ;)

stranger:

výstupy 12 a 18 minut před reporty, nehledě na to, že druhý report je z mého pohledu nevýznamný pro indexy, natož pro technologický NQ.. Mi uniká to dodržování tvých pravidel. Psal jsi, že jsi v pozici hodiny, jenže když tě vrzrušuje každý report, tak tam nemůžeš být déle než hodinu a k tomu vyskakuješ taky kdy se ti to hodí a ne těch plánovaných 10 min před.. V tom aby se čert vyznal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lordberry:
hezký obchod ten první..ideální místo..spousta lidí v tuhle dobu už má trhů plné zuby a třeba jde pryč nebo se moc nesoustředí...a o tom to je..že po takovém zdánlivém umrtvení často přichází nejlepší příležitosti, protože trh jednoduše nabírá sílu..imho poslední měsíce se breakout strategiím celkem solidně daří, řekl bych..konečně musím začít taky něco BO obchodovat!..btw. co ten druhý obchod?? omyl, nebos psychicky nevydrže a rychle utáhl na BE?:-)

Rogi:
můj čistě trendový systém dnes bez vstupu (jednou jsem měl short limit, ale nevyplněný - skončil by pravděpodobně na BE nebo malém zisku)..a druhý systém, který je i protitrendový dnes bez validního vstupu..takže já dnes bez obchodu..vidíš, i takhle to jde - dvacet lidí mohlo dnes mít po dvou třech, pěti, deseti obchodech, já žádný...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry rad vysvetlim:
som si vedomi toho ze to nebolo presne 10 minut pred reportami.
V prvom obchode som vystupil pretoze cena sa dostala k SR urovni (chapat moju SR uroven, ktoru opat nemusi kazdy vidiet) Takze som radsej vystupil. (neobchodujem tak ze musim za kazdu cenu vyzmykat trh na jeden tick)

V druhom pripade to bolo preco ze cena sa dostala k 50 retracement urovni predcahdzajuceho pohybu. A kedze som vedel ze pred fundamentom musim uzavriet, tak som sa rozhodol uzavriet na 50 retracement urovni. teda mierne nad nou, lebo som troska vahal ci vystupit, a tak som to uzatvoril hned. Lebo mam dalsie pravidlo, pokial vaham nad niecim co moze mat za nasledok porusenie discipliny a planu, okamzite uzatvaram poziciu bez pardonu.

P.S. moj analyza dopadla spravne, zial vstupne pravidla mi nedovolili vstupit, takze verim ze neikto iny vstupil a vezie sa na tomto krasnom pohybe smerom hore

Este dodam lordberry ze fundamenty neobchodujem, zatial sa ich "bojim" pretoze som ich vobec netestoval. Je mijasne ze na forexfactory ma cerveny fundament vacsiu vahu na trhy ako orandzovy (zlte ignorujem) ale ja proste neobchodujem fundamenty. V buducnosti urcite sa tomu budem venovat ale teraz nie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja uz to fakt balim.. :) Ja dneska na TF jenom jeden vstup short v 15:41 na 738,3 (SL 739,3, PT 736,3 a 735,3) na RH po 3U a zaroven flip do trendu z premarketu. A stranger si zase skoro na tick chytne high u obou vstupu a low u prvniho vystupu.. :)
Uz to tu snad radsi ani nebudu cist, i kdyz se mi tomu nechce verit, tak me to normalne demotivuje.. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...