Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Petra SR:
souhlas, jediné co mě mrzí, že jsem ani těch pár příspěvků nestihl zkopírovat
to PPavell:
já to projel jen tak na rychlo, protože jsem to chtěl v klidu přečíst až večer, ale byl tam hrubý nástin jeho jedné strategie a mám uložen pouze jeden obrázek, ale nebudu jej sem dávat, aybch něco neporušil a ani nemám souhlas Focuse. Snad Petra SR prozradí víc, ta s ním už diskutovala.
Turbo68

Link to comment
Sdílet pomocí služby

turbo68: Tak co jsem zi zapamatovala: Takze, ze vcerejsi diskuze - snad jsem si to zapamatovala dobre :) Reklamace neberu :) Na strategii pouzivame 2 druhy trhu: SMEROVY TRH - emini SP500 (zde si vsimame podminky) OBCHODOVANY TRH - Russell nebo 6E (tyto trhy obchodujeme) Jedine pouzivane pomucky jsou: time barr, momentum a S/R urovne Hlavní směr obchodovaneho trhu Russel2000 nebo 6E určíme pomocí směrového trhu SP500 který musí splňovat 2 podmínky 1. TRH SP500 PRORÁŽÍ HORIONTÁLNÍ LINKU NA LOGICKÉ S/R ÚROVNI 2. MOMENTUM INDIKÁTOR NA SP500 JE V SOULADU SE SMĚREM PRŮRAZU Vstup hledáme na trhu Russel2000 nebo 6E (ve směru trhu SP500), kdy musí být splněny tyto 2 podmínky: 1. TRH RUSSELL PRORÁŽÍ HORIONTÁLNÍ LINKU NA LOGICKÉ S/R ÚROVNI 2. MOMENTUM INDIKÁTOR NA RUSSELL JE V SOULADU SE SMĚREM PRŮRAZU Myslenka vychazi z poznatku, ze trh emini SP 500 malinko predchazi trh Russell a 6E.

18189

18190

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dovolte mi,aby som zareagoval na zmazanie focusovho vlakna.
Az dnes som sa o jeho vlakne dozvedel a tak isto,i ked s malou dusickou,som cakal ze to vlakno najdem.Ale pokial to admin nedovoli,je to jeho rozhodnutie.Kazdy jeden dotaz od tradra focus si skopirujem do wordu a oznacim.Dalo mi to velku namahu a zabralo vela casu prelistovat vsetky vlakna a najst jeho prispevky,ale dnes su jeho myslienky u mna v pc a vsetko to,co napisal je pre mna holly grail.Odporucam to vsetkym,mne to dalo velmi vela a nebludim v kruhu,ako pred rokom.To hladanie za tu namahu stoji.Len dufam,ze focus neprestane prispievat aspon do tohto vlakna.
Drzim palce vsetkym a vsetko dobre do noveho roka!!!

michal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem měl také příspěvky focuse rád a jsem toho názoru, že pro mnohé začátečníky byly, jsou a budou velice podnětné. Nicméně opravdu se nedivím administrátorovi a majitelům tohoto webu, protože včerejší vlákno působilo už i na mě nepříjemně marketingově (a pod úroveň dosavadních příspěvků focuse). Ruku na srdce, kdo z Vás by strpěl, neplacenou, skrytou reklamu na konkurenci, která nabízí placené služby, když v dnešní době stojí reklama na webu nemalé peníze? Existuje plno jiných možností, jak to šlo provést, viz. jiní členové fóra…

P.S.: už to tady někdo psal – opravdu nechápu neschopnost, omezenost a neochotu některých lidí hledat informace…

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO """TRADERS""":

neblaznete, zase jedna vlna?

Focus ma svuj system ktery mu funguje, ale hlavne, ktery si sam vybudoval. Mozna ne docela sam, mozna ne docela jeho vlastni napad, nicmene spousta vlastni prace. Proc ji neprodat. Potud v poradku.

Tak to byva, dozvite se o tradingu, 1.web je treba tady, 1.system Winfin, za pul roku jedete neco podobneho nebo uplne jineho, ale je to Vase a pokud to nekomu ukazete tak si to stejne casem upravi tak, ze to autor nepozna.

Jaky predpokladate posun ve vlastnim tradingu, kdyz ted zahodite to co si budujete kdo vi jak dlouho a zacnete neco jineho? V tak individualnim oboru jako je Trading? Co si myslite, ze se naucite? Techniku vstupu, vystupu. Jeste neco? Fakt si myslite, ze Vas nekdo dokaze pres Skype nebo email naucit psychiku potrebnou k obchodovani?

Fakt jste ochoti po tech hodinach u monitoru tohle vsechno zahodit a zacit znovu neco uplne jineho? Proc? A vazne to bude mit ten "jiny, lepsi" vysledek? Neni to trochu jinak? Problem neuspesnych traderu neni v technice ale v psychice. A to si musite protrpet. Nekdo vic a nekdo min, ale vsichni, bez rozdilu vah, narodnosti kategorii a pohlavi.

Jaky je rozdil mezi Winfinem, Woodym, YTC, Fullerem, Focusem, trade pro a trade kdo vi co? Zadny - po zvladnuti psychiky to funguje. Pokud to chcete zaplatit, muzete. Pokud nechcete, staci informace, ktere jsou k dispozici free.

Reci o inspiraci jsou kecy tech, co si mysli ze nekde existuje recept, ktery funguje bez prace, notabene se da koupit. Kdyby jste nemeli inspiraci, tak nemate v pocitaci platformu a v hlave grafy.


Pokud si myslite, ze skakanim z jednoho systemu na druhy budete vydelavat penize tak smele do toho. Drzim Vam palce. Protoze penize, ktere v trhu nechate, jsou ty, ktere si mozna ja odnesu.
Ruku na srdce, kolikrat jste zmenili zpusob obchodovani? Bylo to k necemu?

Jedine, cemu musite verit je to, ze je to ciste na Vas. A ze to za Vas nikdo nevymysli. A prijmout zodpovednost za sva rozhodnuti. Pokud zvladnete tohle, jste treder(ka). Vysledky se dostavi. Pokud to nezvladnete, nikdo na svete Vam nedokaze pomoct.

A jeste jedna moudrost, shodou okolnosti z webu konkurence financnika :

TRADING NENI PRO KAZDEHO

Tak jako vsichni nemuzeme behat 100m za 9,5s ne kazdy ma na to aby vymyslel teorii relativity, nebo aby mu po hodine u cirkularky zustaly vsechny prsty.


A smazane vlakno? No, jsem pro svobodu informaci.

Ale kdyz chci jezdit v Audi, tak vim, ze na webu BMW si proste A5 nevyberu. Proc asi?




Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ludia radi maju naservirovany uspech na striebornom podnose. Tade cesta k uspechu ale nevedie.
Od coho sa lisi ten co predava mentoring od tych co predavaju knihy? Jedno je iste keby mali profitabilny system obaja tak nestracaju cas pisanim knih (tisicky hodin) a tiez nestracaju cas mentoringom (1000 hodin rocne pri roznych ludoch).
Tyto ludia by to co zarobia mentoringom a predajom knih ziskali pri nasadeni podla MM 20 kontraktov za jeden den ci tyzden a stalo by ich to ovela menej usilia ako pisat knihu ci ponukat mentoring. to mi hodne pripomina experta na internete forexacademy.
Nikto vam uspech nenaserviruje na striebornom podnose. Musite ist vlastnou cestou, ktora ale uplne popiera striebornu tacku na ktoru ste tak zvyknuty...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...