Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rogi: Kdyz vidim, jak to mohlo dopadnout... jeste jednou jsem to zkontrolovala a vlastne co se stalo bylo, ze ten posunuty SL proste "zmizel". Zmizel z NT , i z TWS. Takze v TWS zustala nekryta pozice. Desive, ne? Dle mnozstvi vyplnenych prikazu ten SL nebyl ani vyplnen, nebyla ani otevrena nova pozice, jak jsem si myslela. Jeste, ze jsem mrkla na to portfolio u TWS a byl tam taky menici se profit/ztrata. Se mi malem zastavilo srdce, kdyz jsem videla, jak cena jde proti mne docela rychle... Nakonec u mne stala stestena a uzavrela jsem to na swingu, tak to byl jen tech -129, kdybych si to vsimla ted, tak odevzdam Ale k radosti to fakt neprida :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hallelujah, pravě svět zjistil že je Řecko zachráněno a všechno je v nejlepším pořádku!! Nejvíce se z této radostné zprávy radují občané Atén a ostatních malebných řeckých měst, kterým tento fakt doteď jaksi utíkal v jejich vnímání svého okolí :) Sorry za ten sarkasmus, ale nedalo mi to utrousit aspoň malinkou poznámku :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2PetraSR: Už som to tu niekde pred časom písal ale nedostalo sa mi odpovede: Opakovane sa mi stalo že keď som chcel v prebiehajúcom obchode posunúť SL alebo PT, oba príkazy ( SL aj PT) "zmizli" a zostal mi len aktuálny obchod, ktorý som radšej uzavrel ručne. Skúšal som to nasimulovať na demo ale ako naschvál, nikdy sa mi to nepodarilo...
Srry za OT príspevok, viem že skôr patrí do vlákna s NT ale možno sa nájde niekto kto mal podobnú skúsenosť...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

abrams: Diky moc , zkopirovala som to aj do vlakna NT, mozno to nejakemu zaciatocnikovi, ako som ja, pomoze.
Ja som si vcera cely vecer myslela, ze som to zblba ja, ale ako vidim, tak nie som sama.
Pisala som aj do IB aj do NT, jeden sa odvolava na toho druheho. Jedine, co si myslim, ze sa mohlo stat bolo, ze som posunula rucne SL presne vo chvili, ked cena vyrazila proti mne a tym sa mohol SL dostat pod/nad aktualnu cenu a zrusit sa. Skusim to aj na paper ucte, uvidime, co sa stane... Ak si to skusal , alebo si ohladne toho skusal cokolvek ine, prosim hod to do NT vlakna. Myslim, ze s tymto je hodne sa podelit. Diky moc. Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry: osobně obchodovat nebudu, jen sledovat. Pátky mívám slabší, takže pokud mám během týdne nějaký dostačující výsledek, tak pátky vypouštím. Pokud mám správné informace, tak dnes expirují opce a v pondělí je svátek, takže nemusím být u všeho :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...