Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k aktuálnímu dění na trzích IV


Doporučené příspěvky

to BOBR:
Zdarec, gratuluji, jen tak dal. Ja jsem se zacal zajimat grafy od prosince 2009, kdyz se divam do zaznamu, tak obchoduji na burze pres IB teprve 9 mesicu, pred tim jen ruzna dema. No motivace a chut porad je a takove prispevky ,jako tvuj jen povzbudi, ze to jde. Taky te skoro denne spominam, kdyz se rozhodnu jet jen pro "bobříka"
Tak at se ti dari a patris mezi mensinu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Evropa negativní, první vstup dne na FESX (viz obrázek). Dillinger: to jsem rád :) všechny příspěvky mi přišly stejné tak jsem to chtěl oživit :) BOBR: krásný, přeju ti všechno z toho, profese tradera je nejlepší profese na světě (nikomu neříkat ;-), taky je důležitý, že si uvědomuješ, že je to v podstatě jen malý milník a že ty intenzivní práce na sobě musí začít odznovu v jiné podobě (třeba PS), ale podle všeho máš dobrý základ abys to zvládnul, držím palce!

18859

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Berry, po otevreni jsem take shortoval s umyslem pohybu k low predesleho dne po prurazu consolidace, ale SL bez posunu. Pred chvili jsem to vsak napravil a nakonec dostal dnesek k nule. trh NQ. Pocital jsem s protitrendem k urovni 2372-2374b, tam se zatim trh nedostal, ale muj PT1 byl vyplnen, necham to asi pro dnesek byt.
Mnoho uspechu vsem.
romanrak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ten chop mě dnes taky pocuchal!

První obchod jsem udělal 16:49 se short LMT 821,1 ....... Zaměr byl podpořen resistanci, ale trh ji silně přetáhl, takže SL 821,9 + jsem uspěchal timing entry.

Druhý obchod jsem udělal 17:28 se short LMT 819,8 ....... reakce podpořena IMA a výstup na spodní straně kanálu 818,8.
Dnešní vysledek je tedy hrubých $20 .

Do budoucna asi budu úplně vynechávat takovéto dny, protože mám "okousané všechny nehty" (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ZDAREC LIDI, CO JE? nejak to tu zdechlo. Zrovna jsem si projel replay za minuly tyden, nevim jak vam ale tyden jsem ukoncil az +9 usd :) celkem 8 obchodu 3 PT 1 BE 4 SL == o nicem.
z meho pohledu
21.2.svatek neobchodovano
22.2. nez jsem zjistilze je chop tak 3 obchody PMK 59 do 18,00 65
23.2. jsem si neskrt=bez signalu PMK 74 do 18,00 116
24.2. cekal jsem zda se to nekam nerozjede no moc se mi nechtelo kdyz PMK 35 do 18,00 4,6 i tak byl bobrik vstup v 15,59 za cenu 12979 vystup 16,07 za 12990.
Tak jsem zvedav jestli to next tyden povali stejnak nebo hur este musim zbektestovat minuly tyden (prednost ale ma orezavani stromu kdyz je tak pekne). No a dam si asi tyden sim jak to budu zvladat.
Jak Vam kolegove vysel tento tyden- dle prispevku usuzuji nic moc.
Tak hezkej vikend a AT SE DAR I!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

suhlasim, zdochlo to tu. asi ludia viac obchoduju ako pisu a to je dobre, ja sa tiez sustredujem viac na obchody a analyzovanie ako nejake nezmyselne vykecavanie.
tento tyzden nebol nijak vynimocny oproti ostatnym, akurat ze vcerajsok ma trocha nahneval v tom zmysle ze som cakal celu seancu ako taky vol. zo zaciatku trh nemal jasny smer, takze moj protitrendovy signal mal aj stratu, celkovo som ale vysiel s 22 tickami v pluse, (ale dal zabrat)
Ostatne dni nepisem lebo by to tu rozprudilo burlivu debatu

Pekne vikend - troska nam aj slniecko vyslo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím stranger,
píšeš to, že to tu chcíplo a pak napíšeš " ja sa tiez sustredujem viac na obchody a analyzovanie ako nejake nezmyselne vykecavanie. " ; " Ostatne dni nepisem lebo by to tu rozprudilo burlivu debatu ". Nicméně dá se chápat, že člověk co jede live má dost svých starostí a více méně nepotřebuje rady, případně postoje co by vyvracovali jeho myšlenky a tedy dlouhodoběji budovany systém. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...