Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Dobrý den. Velmi mě zaujala Vaše debata o ADXMA a plovoucích pivotů. ADXMA jsem uz nasel. Ohledně plovoucích pivotů jsem našel algoritmus počítaní, ale bohužel nejsem ještě tak v programování ve VT sběhlý. Nemohl byste tady někdo umístit indikátor PP? díky moc za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to 4x.sk

človeče nič proti podobným príspevkom, ale sú to výkriky do tmy. Asi je kopa dobrých kombinácií.

Keby si naznačil ako sa snažíš k tomu pristupovať. Zatial len pepe hodil niečo konkrétneho na sklo i keď jeho pohlad na grafy zostáva pre ostatných tajomstvom. Dúfam, že len zatial.

Tiež sa snažím zkrotiť ADXMA a PP. Zatial sa mi vobec nedarí a som z toho jeleň. Viem, že je v tom zaujímavý potenciál a budem rád za akýkolvek impulz.

Sasa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PEPE
Chtel jsem se te ma hruby moneymanagment tveho systemu krizeni PP a ADXMAna 5 min. grafu a na 15 min. grafu. Pri krizeni nastavujes jaky base SL a na zaklade ceho vystupujes??Jako vhodny vystup mi prijde zmena barvy na ADXMA, ale privitam vhodnejsi navrh na vystup:)diky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Znate ISAKAS v2? vypada to moc zajimave, vedle Dolly dalsi velmi dobry manual system. Chtelo by to napsat EA. http://www.forex-tsd.com/manual-trading-systems/4096-isakas-ashi-kuskus_osentogg.html this is new indicator attach in this system... Bbands_Stop_v1.. this indicator use as support and resistance n for this system..same as standards bollinger bands BUY - BBands BLUE, ASHI BLUE and STAR BLUE SELL - BBands RED, ASHI RED and STAR RED RULES... Take profit / Exit Target standard 1) min below 10...max below 15 risky 2) fibotpivot level line ENJOY UR TRADING..

3199

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...