Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ak by mal niekto zaujem o "FX range kalkulacku"
( www.financnik.cz/forum/read.php?13,2475,58590#msg-58590 )

Je k stiahnutiu na www.myfx.xf.cz

Naimportovane data su od roku 1999. Popis ako to cele rozbehat je na stranke.

Jednoduchsia cesta neexistuje. Pri pocte dotazov, ktore generuje nie je mozne aplikaciu hostovat na verejnom hostingu.

P.S.: Subor je na freehoste. Velkost je ~20MB.


--snoopy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Snad som to moc nezkomplikoval :-))))

Trochu sa rozpisem.
Je to kompletna distribucia Apache servra, MySQL a PHP s naplnenou DB datami z IBFX + nejaky ten PHP kod.

1) stiahnut zazipovany adresar na disk C:\
2) rozzipovat adresar na disk C:\
3) spustit subor "C:\UniformServer\Server_Start.bat"
//nastartuje Apache. Spustit "Server_Start.bat", nie "Disk Start.vbs"
4) otvori sa uvodna stranka Servra
//ak sa neotvori skusit rucne zadat do www prehliadaca "localhost/apanel/"
//ak sa neotvori uvodna stranka UniformServra, je nieco zle.
5) v lavom panely spustit MySQL server
6) mala by sa zobrazit hlasenie "MySQL server started."
//ak sa nezobrazi, nejde MySQL. Opet je nieco zle.
7) zadat adresu localhost/fx
//HTML posle dotaz na server. PHP vygeneruje hafo SQL dotazov a posle vysledok na www ;-)

Problemov, preco ti to nejde moze byt viac (antivirus, firewall, vsetko co blokuje spustanie servrovych sluzieb, blokovanie portu 80 a pod.)

Pokial je problem s nastartovanim sluzieb skus sa pozriet do fora na www.uniformserver.com
Prip. mi napis @ aby sme to tu neza....

A este drobnost - nie som ziaden programatorsky GURU. Ak ma niekto lepsi napad ako nieco taketo vytvorit sem s tym ;-)


--snoopy












Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pre všetkých, ktorí reagovali na moje príspevky ohľadom ADXMA a PP :
Ospravedlňujem sa, že som sa týždeň neozval, ale stala sa jedna smutná udalosť v rodine a tak som týždeň ani neobchodoval.
Popísal som zhruba ako obchodujem pomocou Sidových indikátorov vrátane vstupov a výstupov v jeden deň. Chcem ale zdôrazniť, že obchodujem diskréčne a preto sa nemusia zhodovať moje vstupy do obchodov s vašimi. Rozhodujem sa vždy individuálne a niekedy napr. obchod nezoberiem aj keď mi indikátory ukazujú jednoznačne. Čo sa týka výstupov, 90% mojich výstupov je na SL, ktorú stále posúvam v smere obchodu. Dobrá pomôcka na výstupy je aj indikátor z VT-čka - "Trailing Stop Loss - Level" (používam ho v klasickom nastavení - Optimum).
Nehnevajte sa, ale obrázky z mojich uvedených obchodov sa mi sem dávať naozaj nechce a ani to poriadne neviem. Ale môžete sa pozrieť na dnešný môj vstup na Cable : Short na 1.9620 o 5:39 hod, cena je teraz 1.9603 a SL mám na 1.9619.
Prajem veľa úspešných obchodov...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

P.S. II
Obchod uzavretý na SL, pár pipsov(dolárov) doma, takže všetko OK. Možno si poviete že málo ale nikdy sa nedá dopredu predpovedať výsledok. A porekadlo o vrabcoch a holuboch poznáme. Teraz čakám na ďalší signál a keď budem presvedčený tak do toho idem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepe,
moc mi pomohla Tvá kombinace PP s ADXMA a poskytnutí hodnot pro MA,ADX a PP.Tyto Sidovo indikátory jsou mými oblíbenými ale mě ,na rozdíl od Tebe,toto jednoduché spojení do jednoho celku,natož zapojení"rychlé" ADX MA,bohužel nenapadlo.Velice vtipné!Velký dík!

Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Těší mne, že pár lidiček (viz Pepe) tady využívá, a asi i dost úspěšně, indikátory ADX MA a PP. Na rozdíl od jednoho chytrolína si nemyslím, že VT je "opičárna" a dá se i v této platformě leccos dobrého udělat. Do vlákna VT 1,8 dám jeden indikátor, který obsahuje 2x ADX MA, PP a jednu užitečnou vychytávku, která snad přinese i jiný náhled na tyto dva indikátory...:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

23.5.06 images Napsal:
-------------------------------------------------------
> ...Snad se tím nějak neprohřeším, proti diskuzním
> pravidlům těchto skvělých stránek...
> www.easy-forex.com/en/Forex.Outlook.aspx
> www.@#$%&/index.php?body=komentare
> ...
images, mohl bys mi poslat ten link na ty stránky na mail, prosím? zkoušel jsem ti mailovat, ale vrátilo se to.
díky moc
kwido
90450@atlas.cz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...