Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

krakra Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dotaz: NEvíte jak dostat EMA do Visual Traderu ? -
> obyčejné klouzavé průměry tam jsou, ale
> exponenciální tam nevidím.
>


podle mně se klouzavý průměr (Moving Average) dá nastavit různě. Rozbalím roletku a místo "Simple" vyberu "Exponential",

pokud teda myslíš tohle.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Potrebuju poradit panove :

Rad bych mel indikator ,ktery by zobrazoval muj definovany SL pro short a long pozice pred tim nez do nich vstoupim.
Vysvetlim : pokud budu mit ucet 10k $ a chci mit SL 300$ tak na chartu uvidim 2 linie,jednu pro short a druhou pro long.
Asi by se to pocitalo od stredu /MA ? + 1lot ? x hodnota ticku /
Casto menim v testu pary,stocks atd a zatim se v tom moc neorientuju.Nerad bych vstoupil nekam a nemel SL odpovidajici volatilite daneho trhu.

Existuje neco takoveho ?
Klidne to muze byt pro AB,MT4,TN .

Dekuji

Mig45

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Sida,

nějak jsem to tady projížděl,a nenašel jsem skoro nic o statistice.Myslím o pořádné.Tak se chci jen zeptat ,jestli není třeba založit na to vlákno. Mělo by se to týkat čistě statistiky,a výpočtu. Kdo ,co, jak počítá a proč.Co s čím souvisí(TP,SL,MFA,MEA,korekce,obchodní hodiny,obchodní dny..atd. Podle mě je to hodně důležitá část tradingu,která posune člověka dopředu. Píši to jen proto,že poslední dobou nedělám nic jiného než počítám backtest. Něco to má do sebe..moje equity šla lépe nahoru. A dostal jsem se na RRR něco kolem 2,59.(ale musel jsem to celý "překopat"). Vím ,že co trader to jiná strategie ,a přístup. Proto i trošku jiná statistika.Víc hlav, víc ví. :S..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LUKY:

to je celkem zajimave :) ani presne nevim, co vsecko se da zpocitat z backtestovych vysledku pomoci statistiky.
Ja pouzivam v podstate jen arit. prumer a zatim mi to stacilo.

Jinak by mi to nove vlakno urcite pomohlo na statistiku do skoly, kterou jsem minuly semestr bohuzel nedal.. :(

mozz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 mozz,

uvidíme kolik "přátel" se ještě přidá. A hlavně co na to náčelník SID. Myslím si, že by si to zasloužilo svoje vlákno, kde by se to více probralo.Tím myslím trošku víc.Kdo co jak dělá, a hlavně proč ,a co mu to dalo.Ono dělat nějaké výpočty a statistiku,kterou pak nepoužiješ je na nic. Zbytečná ztráta času.Takže pokud ti ty čísla něco řeknou, tak je dobré se tím řídit,a upravit podle toho v/v,sl,tp,be,čas...atd...Nechám hl.slovo na SIDOVI ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to LUKY: to není vůbec špatný nápad, taky se částečně zaobírám statistikou a chtěl se tomu věnovat i víc - jestli by z toho vylezly nějaký zajímavější výsledky. Převážně mě zajímá vztah ceny (lokální vrcholy) high+low jednotlivých dní v závisloti na času. Něco mám zpracovaný v excelu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...