Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Stanley

> To s těmi více grafy mě taky napadlo a zkoušel jsem to, ale nejsem si jistý, jestli to funguje


Mně to funguje v pohodě. Mám otevřené grafy na všech majors a skoro na každém mám jiné nastavení mauro. Uložím si to do šablony a při každém spuštění MT4 mi to automaticky načte všechny grafy i s mauro a nastavením, které jsem tam zadal.

Obětoval jsem právě teď několik pipsíků a vyzkoušel nastavení mauro na jednom páru a dvou grafech, kde jsem dal různá nastavení a funguje. Jasně, že nemám odzkoušeny všechny funkce mauro, ale SL a TP to zadá tak, jak to je nastavené. Všechno odzkoušet to je problém, protože se musí cena pohybovat mým směrem abych zjistil, že to SL posouvá, což jak známo, cena jde akorát právě opačně :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bachmann:
Tenhle EA sem zatím nepoužíval, ale doporučoval bych se podívat do Deníku, kde se zapisujou všechny obchodní příkazy zadávané scriptem. Pokud tam najdeš v čase kdy mel pozici upravit Order Send Error (nebo podobnou hlašku) tak se program pozici snažil změnit, ale z nějakeho důvodu to nešlo (malý range od současné ceny např., zaleži na podmínkách brokera). Pokud v deníku není žádná zpráva, tak k pokusu o zadání změny příkazu nedošlo a chyba je v programu, který tento případ ignoroval

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bachmann:
tohle ještě není programování :) , ale jen jednoduchý způsob jak ověřit jestli EA dělá to co má a chyba je v nerealizovatelnosti příkazu a nebo to vůbec nedělá co má.
Nicméně jak jsem do toho nahlíd tak se mi zdá, že může pracovat jen s jedním příkazem (je tam cyklus, ale předchozi pozice se v nem přepisujou :(, takže vyhodnocuje jen ten poslední). Na počátku kontroluje, jestli jsou zadané SL TP a jestli ne, tak se je pokusí nastavit. Potom postupuje podle pravidel trailing stopu.
To jsou tak asi problemy, které jsou mi trochu nejasné. Nicméně nejsem extra programator a porozumět cizímu skriptu na první pohled neni moc snadné, když sem ho netestoval v chodu. Možná to autor zamýšlel trochu jinak :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,
jsem trošku rozladěný z EA Mauro Trailing, protože jsem čekal, že bude fungovat jak potřebuji, ale nefunguje, což nechápu:-( Otevřel jsem si 3x graf EUR/USD, v jednom grafu zadal parametry v Mauru- SL(234), PT(234) a posun na BE(117) a otevřel pozici(sell). Mauro zadal SL i PT tak jak měl, ale po cca 10 pipsech v zisku najednou posunul SL na BE! Koukal jsem jak blázen, když ho měl posunout až po 117 pipsech! To teda fakt nechápu, proč....Hodnoty jsem 2x kontroloval. Jiné vychytávky v Mauru nepoužívám, takže mám všude buď "false" nebo "0".
Nevíte někdo, čím by to mohlo být?
Ten posun na BE je pro mne klíčový, tak nevím co s tím, když nebudu u PC, abych to posunul ručně. Potřebuju, aby to EA posunul automaticky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...