Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

Uz som sa raz pytal ale jaksi zapadla otazka v prachu.

Pouziva niekto efektivne FOSC (Forecast Oscilator) indikator? Alebo jeho mutovanu verziu linear regression forecast ?
Mne sa tento indikator zapacil hned od zaciatku ked som hladal indikator ktory mi bude vyhovovat, ktory budem vediet pouzit a postavit na nom nejake to rozhodnutie.

Tento indikator pouzivam viac na vystupy ako na vstupy, ale da sa pouzit na vstupy tiez. Paci sa mi ze 80% casu je to indikator predbiehajuci (aspon podla mna) na rozdiel od klasik ako rsi,macd atd ktore su vsetky lagging.
Da sa imo podla neho dopredu urcit kedy sa moze (hovorim moze nie musi) dostavit korekcia. Pouzivam ho na RB7 TF a na 5 min TF a na oboch podava rovnako dobre vysledky. Docela dobre mi na RB7 TF funguju s tymto indikatorom aj diverencie vychadza mi to tak na 50-60% uspesnost divergencie co mi pride velmi slusny vysledok.

Po dlhsom testovani som odstranil vsetky indikatory a ponechal iba tento FOSC a RSI a VolumeUpDown.
takze pouziva aj niekto iny a ake mate s tym skusenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hledam indikator ktery vykresluje range obdelniky v nastavitelnych casovych intervalech-lichy a sudy jinou barvou...a taky by bylo fajn kdyby bylo mozne range hranicemi v jeho nastavenich pohnout o mnou vybrany +/- pocet pips vys nebo niz. Kdyby nekdo vedel nebo se s tim chtel programovat, tak predem dekuju :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

robert..
aha, tak až takhle špatný je to s tebou:). No, já jsem už dlouho do VT nic nedatlil....
řek bych že to bude něco jako:

nulova:=0;
prodej: = cross (indikator, nulova);
nakup:= cross (nulova,indikator);




i když je dost možný, že jsem ty sihnály napsal uplně opačně, tj. že sell je buy a buy je sell. Hlavní je promněnou prodej a nakup nadefinovat jako vystupni, aby se zobrozily na grafu a pipalo tpo při tom

Takhle z hlavy si moc nepamatuju a instalovat VTčko jen proto, abych ti moh krok po kroku popsat úpostup, to se mi zas moc nechce. Ono totiž stejně budeš furt potřebovat něco ve VTčku programovat (piokud ho chceš používat) a je to fakt strašně lehký...tak se to nauč, bude to pro tebe nejlepší. To co po mě chceš budeš zvládat tak po hodince čtení manuálu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...