Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer,
Mám systém který je dle mého příjemně profitabilní. Mám ovšem problém s výstupy obchoduji live a tak jak to mám nastavené na papíře nezvládám v hlavě. Systém je schopen mi nadělit i 13 prodělků v řadě, přesto jsem během 200papírových obchodů neměl prodělečný měsíc. Mám to nastavéné, že SL dávám na 1 pip nad High 1 pip pod low na vstupní svíci. Se SL nehýbu pokud cena nezasáhne PT a tady je ten problém, nejsem schopen unést otočení ceny proti mně a čekání na zasažení SL. Vyřešil jsem to posunutím SL na BE po dosažení zisku 20 pips takže si niní vybírám mezi ziskem popř. větším ziskem(lepší vrabec než holub) a proto bych rád kdyby byl někdo ochoten mi poradit jaký indikátor nebo techniku používá pro výstup, pokud bude samozřejmě ochoten. Trochu tápu domníval jsem se že hlava mi veme to co říkal papír ale bohužel. Děkuji za rady a doporučení. Jedu 15 min grafy EUR/USD, USD/JPY. Pokud tento příspěvěk patří více do MM tak se omlouvám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M+M
pokud dobře chápu, obchoduješ podobně jako já (nebo ne?)----viz to, co jsem tu psal pro nick radim 2. Nebo ne? Hoď sem screen s vyznačeným obchodem+jak jsi vstoupil a jak vystoupil. Myslím, že není třeba čekat na to, až se trh rozhodne, že ti vezme profit. Poradím ti následující. Koukej jak se trh vlní, viz to co jsem psal radimovi 2 a koukej na oscilátor. Až uvidíš divergenci s cenou, tak zakresli na posledních dvou low(uptrend), nebo high (downtrend) trendovou linku. Pokud se trh dostane pod ní, jsi out. Dokud je nad ní, drž pozici.

PS:pokud máš otestováno to, že máš dát PT a čekat na jeho zasažení a ono je to profitabilní, pak se na všechno vykašli a dělej to, co máš otestováno. Jak ustát ten tlak? Jednoduše, zvedni se a jdi od počítače pryč. Setup už máš nastavený, sl a pt zadáno, u kompu jsi v té chvíli jen na škodu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tedak:

finwin je v kompletu prezentovany pouze na kurzu emini I ("pokrocilejsi" verze pak na emini II)..logicky proto nebyl kompletne predstaven v knize..(duvodem bylo i to, ze protitrendove obchodovani je obecne vyrazne narocnejsi)..

pokud mate zajem se dozvedet o finwinu vice, nez je v knize, muzete absolvovat zminovany kurz..ziskate tak i pristup do zdejsi uzavrene sekce, kde se system dale rozebira mezi lidmi, kteri na kurzech byli, a dale system i rozvijeji..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko11 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Re: Indikátory a obchodní systémy
> Cable dnes. Škoda toho krasneho shortu po sprave o
> 14.00 , ked som nestihol naskočiť a pri cca 1,4590
> som si myslel, že už to čoskoro otočí ...
> Ked pozerám teraz na ten prvý obchod , tak sa
> čudujem, kde som to spustil. Takto nie.
> Inak fajn.
>
>

vladko11
at koukam jak koukam nemuzu prijit na zadny system vstupu a vystupu :o(
nebyla by napoveda?

a jak se ti podarilo dostat ten MACD na PDA do hlavniho okna?

neB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkouším EMA50 a 90 a další různé z MT4 a stále mám ten stejný problém a to jak jinak v profitujícím systému,který mi zatím šlape(ačkoliv jsem musel v zájmu usnadnění přijmout určitá omezení)vyřešit "čopující trh...opravdu se mi nechce vše vynechat když se ema smotají často se zmnění trend a je z toho dobrý profit,ale ten začátek chopu musím nějak rozeznat a nedaří se mi na to s žádným indikátorem ani oscilátorem...Tak nevím existuje vůbec něco takového?Někdo má něco co určite funguje poradíte ještě?Nemůžu se dočkat můj systém chop ignoruje a klidně indikuje vstupy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...