Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

prosím o radu, někoho kdo dobře ovládá Mauro Trailing. Jsem už starší člověk a některé věci mi nejsou jasné. Obchoduji demo i live. SL i TP fungují dobře.
1)Nechápu, za jakých podmínek přejde SL přes můj obchodní pokyn a uzamkne ho, abych nebyl ve ztrátě.
2)Neposouvá se mi Trailing Stop, pouze se uzamkne pod mým pokynem, když jde obchod správným směrem, dál už se ale neposouvá.
Prosím, popište mi podrobně všechny funkce Mauro Trailing. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vo svojom systeme sa snažím vstupovať na základe daných pravidiel. Ako vidíte z reálu, nie vždy sa mi to darí, často váham pred otvorením a tak sú obchody aké sú. Preberiem teda vstupy teoreticky, kde by mali byť. 1. Cena stúpa a prekoná hornú hranicu Bollingera. Potom počkám, kým začne klesať naspäť do pásma a macd začne tiež klesať. Je dobré ak macd vytvorí divergenciu voči cene. Takto bol vykonaný prvý obchod na tomto obrázku. Stopku dávam väčšinou 20 pipov alebo 1 pip nad high + spread, tu bola 30 pipov. Ďalšia možnosť pre vstup bola na sviečke označenej červenou šipkou. Výstup bol, keď cena začala stúpať naspäť a hrozila rýchla strata zisku. 2. Predpokladal som, že cena bude pokračovať nadol. Vystúpila k sma20 a potom začala opať prudko klesať. Macd je vždy v smere obchodu. Stopka je na vrchole tohoto obratu. Výstup bol po prudšom poklese nadol, vzhľadom na pokročilý večerný čas som už nepredpokladal väčší pohyb nadol a tak som zavrel To boli teda obchody z piatka. Vo štvrtok som mal 4 x stopku a tak to sem dávať nebudem. Bol som riadne rozladený. Na grafe je ešte pekná divergencia, kde by tiež bola možnosť na vstup. Označené divergenčné čiary a modrá šipka

8750

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko11 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Vo svojom systeme sa snažím vstupovať na základe
> daných pravidiel. Ako vidíte z reálu, nie vždy sa
> mi to darí, často váham pred otvorením a tak sú
> ...............

vladko11
diky moc za popis tvoji strategie.
pokud by jsi mel naladu muzes sem prosim hodit i obrazek tech ctyrech stopek co jsi chytil ve ctvrtek?

dik

neB

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Hedging.
Kamarádi dostal jsem dopis od IBFX na ukončení používání Hedgingu (viz níže).
Trochu nechápu, jestli to, jako ho používám osobně se týká toho omezení a jestli jsem si ten překlad správně vyložil.
Pokud mám např. Buy pozici a trh se mi rychle otočí a já usoudím, že to je "na dlouhou dobu", abych nepřiznal ztrátu, nasadím stejně velkou Sell pozici. Počkám, a pokud to skutečně jede dolů, vstoupím ještě jednou Sell. Ztrátu mám "zmrazenou" a ta duhá pozice Sell mi zatím vydělává. Postupem času (když se to podaří) vydělám i na tu "zamrazenou" ztrátu a zavřu vše.

Je toto Hedging, o kterém se píše v níže citovaném dopise ?
Všimnul jsem si až včera, že to právě vstupuje v platnost (8.May).
Děkuji za výklad. [ital]Pokud se to tu už probíralo, omlouvám se předem, nezachytil jsem to [/ital].


Dear Customers:
Interbank FX, along with all FCM's, has received information from the NFA that we wanted to pass along to our customers. All registered FCM's have received a new Compliance Rule 2-43 regarding forex trading. On May 15, 2009, forex customers will no longer be allowed open "hedged" positions in their accounts. Please see an excerpt from the new NFA rule below. If you are currently using Hedging as a trading strategy, we would encourage you to use the Interbank FX Demo accounts over the next month to help modify your trading strategy. Also, for those of you who utilize hedging strategy with your "Expert Advisors", we would encourage you modify your code and test your advisor on the Interbank FX Demo servers as well. In order to assure a smooth transition for our customers to the new NFA Compliance Rule, Interbank FX has set May 8, 2009 as the last date that customers will be able to Hedge open positions.

Interbank FX is committed to providing our customers with superb tools, real time news and analytics to help you to be a successful trader. Please do not hesitate to contact one of our customer service professionals if you have any questions.

Best regards,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...