Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pepe

Ďakujem, že si odpovedal.

Start Auto Trade Mode som mal zakliknuté. Mám spustený VT-Moving Average of RSI System na rôznych pároch, okrem iného na EUR/USD a USD/JPY. Pri USD/JPY mi asi po sto zmienených alertoch už otvorilo pozíciu. Pri EUR/USD po mnohých alertoch (na short pozíciu), som tieto alerty vypol a pozíciu mi neotvorilo. (Asi sa zmenila situácia, ja neviem...) Použil som 30 minútový graf. Má to vplyv na automatické otvorenie pozície? Alebo prečo mi tú EUR/USD pozíciu neotvorilo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

x.peter

ak otvoríš pozíciu manuálne, tak ju AOS nespozná a nebude s ňou ani pracovať ďalej t.j. AOS sa bude tváriť, že nie je nič otvorené... ale odporúčam ti vyskúšať si všetky funkcie na krátkych TF (napr. 5 alebo aj 1 min), aby si presne vedel, čo môžeš očakávať...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

playdude
FinWin je komerční sytém (proto jsem nezkoušel) dělaný na určité trhy. Tomáš s Petrem pokud vím forex neobchodují a forex má i jiné chování než trhy co obchodují. Těžko říct... Zkus to:) Pokud myslíš na to, že k nim zajdeš na seminář, naučí tě finwin a pak to zkusíš na forex s tím, že to pošlape, tak si myslím, že výsledky můžou být zcela jiné. Jednak pokud nemáš obchodní zkušenosti z reálného trhu, pak můžeš být ztrátový i s profitabilním systémem a jednak máloco je natolik robustní, aby fungovalo všude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

x.peter

SL, TSL aj PT v AOS fungujú, musia byť ale jeho súčasťou t.j. nastavujú sa priamo v AOSe pred spustením. V tom tvojom spomínanom (VT-Moving Average of RSI System) to štandardne nie je, takže stopky a limity si musíš nastaviť ručne a AOS s nimi nepracuje...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

derkel Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pro doplneni, pridavam jeden AOS z MT fora.
> Puvodne urcen pro MT, hodni pani ho predelali do
> VT. Vysledky zajimave, vsak se podivejte.
> Preavzne pro CABLE,10-30M, jak dlouho bude
> profitabilni nevim, ale verze pro MT, je v
> profitu, co jsem moch zkouset uz dva roky, takze
> by to moch byt jeden ze stalic na trhu.


Zdravím tě,tvůj indikátor hans123 má heslo?Je možné ho prozradit?...... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

woodie:

pohyb do strany (chop) je jedna z nejdulezitejsich veci, kterou dle meho musite "nakoukat" a naucit se ji co nejlepe rozpoznavat primo v cenovem grafu..nejlepsim filtrem je tedy pro me precizne vybudovany cit pro dany trh, ktery vam rekne, kdy se zacina tvorit chop a kdy by mohl koncit...

co se tyce technickych pomucek pro identifikaci chopu, muzou byt ruzne..rada lidi napriklad pouziva ruzne kombinace expo. klouzavych prumeru (vetsi a mensi, napr. EMA 34 a 170), ktere umisti do cenoveho grafu..aby se vyhnuli obchodovani v chopu, neobchoduji pak napriklad v situacich, kdy je trh mezi klouzavymi prumery...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majklle
Děkuji.Myslel jsem také jestli lze naprogramovat "bollinger(případně kde takový sehnat)Aby se mi po jeho proražení automaticky otevřela pozice ve směru proražení napadlo mě to když jsem ho sledoval nastavil bych+10pips jako target.Lze to nějak vubec někde sehnat?Nevíte někdo?spustil bych to spolu s MBT zřejmě přes mt4..pokud to tedy vůbec lze.
:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...