Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

jen tak mě napadlo, našel jsem indikátor do MTčka, který je ve spojení s forexfactory a ukazuje vám na obrazovce blížící se 2 fundamenty pro dané měny a zbývající čas do jejich vypuštění. Ukazuje i minulou hodnotu a předpověď a asi i výsledek (našel jsem včera večer, takže nemám zkušenost). Nezapomeňte zatrhnout import dll. pokud je to tu už někde, tak to klidně může Sid máznout....

9066

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rozhodl jsem se vyzkouset technickou analyzu grafu a me zjisteni bylo, ze neexistuje v rozashu 10 let zadne pravidlo, pomoci ktereho by se dalo ziskove obchodovat. Vse skoncilo s 50% prqavdepodobnosti a veskere statisticke testy spolehlivoisti vzdy potvrdily tuto hypotezu.

Mohl by mne nekdo nasmerovat? Pouzil jsem Forex, EURUSD, perioda 1D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to co jsem napsal vyznělo asi trochu jinak, než jak jsem to myslel. Abych to upřesnil - na časové řadě EURUSD (perioda jeden den) v rozmezí 1998 - 2008 (deset let) jsem se otestoval korelaci MACD, SMA a pár dalších indikátorů.

Bohužel nepříliš úspěšně. Při validaci zatím docházím k závěru, že tyto indikátory (a pravidla z nich získaná) mají 50 % úspěšnost.

Zajímalo by mne, jestli má někdo podobnou zkušenost popřípadě, jestli by mi nepomohl mne nasměrovat (popřípadě říct, že má opačnou zkušenost). Ocenil bych diskuzi, co si o tom myslíte. Jak si to zatím vysvětluji, že nemusí existovat univerzální pravidlo, které by dávalo po dobu těch 10 let nějakou zajímavou předpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radone:

trading není exaktní věda..podobné testy jako vy už dělal legendární obchodník futures Larry Williams a došel ke stejnému závěru jako vy, tj. že vše mechanicky dlouhodobě funguje 50 na 50...proto pořád existuje nějaká burza a nějací obchodníci..kdyby to bylo tak jednoduché, že by to šlo nastavit na nějaký lajdácký automat s jedním klouzavým průměrem, tak by to tak dělal každý..a zadruhé pokud by existoval nějaký zaručený postup, který by každému fungoval na 100%, tak by burza zkolabovala, protože by byli všichni na té "správné straně" :)

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...