Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy


Sid

Doporučené příspěvky

To observator:
Aha, takže je naozaj jedno, kde smeruje DMADX, či hore alebo dole. Pokiaľ je v jednom smere, je to OK. Ak to správne chápem, ak obchodujem na 10-15minútovom grafe, treba občas pozrieť ako sa správa DMADX na 5 minútovom grafe, kde mi zavčasu ukáže koniec trendu (pojde do strany alebo sa zahne opačným smerom)?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim všetkych forexakov.
Už dlhší čas sledujem tuto diskusiu o forexe a taktiež na začiatku by som rad vyjadril svoj obdiv Sidovi a ostatnym treaderom nad ochotou podeliť sa s ostatnymi o svoje cenné skusenosti s treadingom čo je velmi ojedinele v našich zemepisných širkach . :) Na forexe sa už pohybujem dva roky takže tiež už mam nejaké skusenosti s ktorymi sa rad rozdelím najma s novačikmi .
TO SID
Na niekolkych strankach dozadu popisuješ svoj system obchodovania s EMA +MAFA+KAMA+GH.Tiež tam uvadzaš že na potvrdenie obchodu použivaš BB a dodavaš odkaz na možnosť študia použitia BB. Môžeš prosim ťa trošku bližšie popisať či využivaš BB na potvrdenie trendu alebo maš pridané buy a sell zony a sleduješ pohyby v ních ???
Ďakujem za odpoveď. (tu)

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro doplneni, pridavam jeden AOS z MT fora. Puvodne urcen pro MT, hodni pani ho predelali do VT. Vysledky zajimave, vsak se podivejte. Preavzne pro CABLE,10-30M, jak dlouho bude profitabilni nevim, ale verze pro MT, je v profitu, co jsem moch zkouset uz dva roky, takze by to moch byt jeden ze stalic na trhu.

727

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To All: při tvorbě AOS a analýze trhu pomocí indikátorů je opomíjena skutečnost, že u monitoru nemůžeme "sedět" celých 24 hod. a proto si do vybraných indikárotů či AOS dávám časový filtr. Jistě toto zde bylo již několikrát řešeno. Ale přesto přikládám indikátor moving average s tímto filtrem.

738

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vachnikd Napsal:
-------------------------------------------------------
> To derkel
>
> ano max.2048 svíček VT bohužel víc neumožňuje. já
> osobně by jsem uvítal alespoň 20tis.svíček, to by
> se pak jinak testovalo ikdyž by momentální
> zatížení CPU asi bylo o nervy.
>
> vachnikd

Zdarvim vachnikd
som na tomto fere len 3 den a citam toto vlakno od prvej strany (momentalne som na strane 48 ) a tam si napisal horeuvedeny prispevok. Ja mam kupenu platformu TradeStation aj z datami. Takze ak mi posles popis daneho AOS, ja ju naprogramujem do TS a mozem ti to prebehnut aj za 5 rokov dozadu. Vysledok ti samozrejme poslem v garfickej aj exelovskej forme. Ak je to teda este aktualne tak mi napis na tibor@tmk.sk
Tibor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...