Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Triple Screen - Update


Libic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 834
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Libici,

[ital] Sipkou oznacene bars jsou vstupni bar, tj. do obchodu jsem vstoupil na zaklade B/O high [long pozice] predchozi bar, nebo B/O low [short pozice] predchozi bar. Vstupni SL jsem vzdy umistil pod low usecky, u ktere jsem obchodoval B/O high nebo low pro vstup do pozice. Vystup vzdy MOC druhe bar. [/ital]

dík

radim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Radime,
bar = grafy vyhodnocuji na barchart, tj. ta jedna mala carka na grafu, ktera ma sve high/low/open/close je jeden bar. Jinak receno, jedna se o high/low/open/close jednoho obchodniho dne. Skutecne se nejedna o mezinarodni oznaceni mista, kde je mozne popijet alkoholicke ci nealkoholicke napoje [existuji take mlecne bary pro pripad, ze Vam, Radime, jeste neni 18] :-)) Mate pravdu, ze nekteri jedinci by si toto forum mohli splest s navodem, kde se nejlepe sjet:-)

Preji vsem mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Libici,

dík, Ross uvádí počet barů pro vstup, asi jsem to špatně přeložil, či pochopil. Šlo mi skutečně jen o ujasnění pojmu.

S politování, těch 18 je mi několikrát. Bary již jak zamlada neobrážím. Sedím u pitomého počítače a sleduji připitomělý grafy komodit. Ale rád.

radim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RobopolE,

pokud nad tím přemýšlím, tak s tím mléčným barem to není zase tak úplně od věci. Jsem milovníkem KAKAA. Ujišťuji tě, že radši umřít než začít jeden den bez půllitrové porce toho božského moku. Letos jsem ještě nevynechal ani jediné ráno. V minulosti také nenacházím vynechaný den. A to již několik desetiletí.

Asi jsem se od komodit značně odchýlili.

Tak referuj, co tvůj nový objev (ne děvčata), obchodních metod.

radim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Radim, to Robopol,
pánové, vaše tajnosnubné myšlénky by zasloužily samostatné vlákno, kde by to vaši fanoušci měli pěkně pohromadě. Nejsem zde první, kdo k vám vznáší tuto prosbu, kolik nás ještě bude, než bude vyslyšena?
P.S. Toto vlákno bývalo jedno z nejkvalitnějších.......
Hidalgo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Robopole,
troufam si rici, ze konkretne Vase prispevky jsou vystavou hlouposti. Nic vice a nic mene:-) Chapu, ze nejste z Ceske republiky a proto Vam mozna dela problem preklad. Tedy, jeste jednou a jen pro Vas:

Obrazky, ktere jsem zverejnil jsou vysledkem studia prace Joe Rosse. Nejedna se o zazracnou metodu, jedna se o komplexni metodu. Chcete-li se naucit obchodovat, pak Joe Ross jen jeden z tech, ktery Vas to naucit muze. Kolik se z jeho prace naucite, zalezi jen na Vas a Vasem pristupu.

Zde prosim konci muj zajem o Vasi tupost.

Jsou-li ma slova silna, pak verte, ze zcela odpovidaji Vasemu prispevku o silnych a slabych:-)

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...