Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Triple Screen - Update


Libic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 834
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

Libici opět perfektní příspěvky, ostatně jako vždy :) .....na Rosse samozřejmě taky pojedu, jeho způsob obchodování mi 100% vyhovuje a co je nejdůležitější, po testování všech možných MA,EMA,SMA,HMA,MAMA,FAMA,KAMA,TETA...i dalších příbuzných :) ... člověk zjistí, že to jde přesně tak, jak si to představoval - kouknu na graf a vidím, jednoduchý, geniální a ještě navíc mi to funguje!! Taky se moc těším.....Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
dekuji za odpovedi. Na jeho mini seminar nepojedu [mam to za nim blize do Texasu], avsak myslim, ze je to obrovska prilezitost pro vsechny [dovolim si v tomto slozit poklonu iniciatorovi cele akce]. Videt cloveka, ktery temer 50 let obchoduje v trzich nejjednodussi metody v tak "sofistikovanem" trhu, jak sam Ross tvrdi, stoji za to.

To Travic:
mohu se zeptat, zda-li mate nejakou z jeho metod vice oblibenou, resp. zda-li se vice soustredite na konkretni metodu?


Preji vsem mnoho uspechu!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

Libici, obchuduji takovy svuj hybrid. Myslim ze to Ross nazyva "Camelback Technique" je to vlastne system tri MA z nichz 2 tvori kanal a jedna urcuje trend. Ja pouzivam jen jednu (EMA 13) na urceni trendu, ale vetsinou nepotrebuji ani tu. Při korekci napr. long trendu musi vytvorit vstupni bar nejnizsi low a jeho zaviraci cena musi byt v jeho horni polovine. Pak nakupuji ve smeru trendu nad High tohoto baru. Takto obchoduji pouze Meats a Softs, ostatni trhy testuji, ale zatim je takto neobchoduji a dle testu to nevypada ze nekdy budu...jinak od Rosse je stale co se ucit, bohuzel precist od nej nejakou knihu by pro mne, se slovnikem v ruce, byla prace na nekolik mesicu...zatim louskam jeho inter. stranky... Snad jsem to popsal trochu srozumitelne. :)

Preji hezky den...Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,
kromě The Law of Charts je na www.tradingeducators.com ke stažení (free) i jakési jeho pokračování The Traders Trick Entry. Vypadá to výborně.

To travič: je tam málo angličtiny a je to velmi názorně udělané. (Jen byste před tím měl přelouskat Law of Ch....).

Tak, snad sem nedávám něco, co už všichni víte, přeji dobrou noc, Iveta.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry vecer, v souvislosti s clankem k Joe Rossovi si dovolim vlozit graf Corn [CK6], abych ukazal jednu z metod analyzy trhu, kterou provadim na zaklade studia publikaci Joe Rosse. Doplnuji, ze se jedna pouze o ukazku teoretickych obchodu. Stejne tak doplnuji, ze se moje analyza lisi od presneho popisu analyzy, ktery Ross ve svych knihach uvadi. Na grafu lze najit i dalsi varianty zpusobu urceni formace 1-2-3 nebo Ross Hook. Preji vsem mnoho uspechu!! Libic

1210

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, v navaznosti na mnou uvedene clanky o J. Rossovi si dovolim vlozit graf Corn [CK6], kde ukazuji dva ilustracni obchody zalozene na me analyze trhu. Jedna se pouze o ukazku obchodu. Doplnuji, ze moje analyza se v nekterych bodech rozchazi s analyzou J.Rosse, kterou ve svych knihach predstavuje. Preji vsem mnoho uspechu!! Libic

1211

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tip, pro účastníky čtvrteční přednášky Joe Rosse : Po zaplacení účastnického poplatku, jsem požádal pana Turka, jestli by mi nemohl v předstihu poskytnout ty manuály přednášky, abych se mohl připravit. Vyhověl mi okamžitě. Je to v češtině, detailně je tam popsaná ta metoda, o které hovoří Libic. (Je to ve formátu PDF)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Radime,
priznam se, ze nevim, co mam vice rozvadet? Na obrazku jsem oznacil formaci 1-2-3 a nasledne Ross Hook. Vstupni bar jsem take oznacil. Jedine, co jsem neoznacil, je vystup, a to proto, ze vystupni metody Joe Rosse jsou nekolikere a nechci spekulovat nad tim, kde presne bych z pozice vystoupil.
Jak jsem jiz psal, jedna se o jednu z metod, popsanou snad ve vsech knihach Joe Rosse, nejvice asi v knize Trading The Ross Hook. Joe pouziva 1-2-3 formaci k urceni trendu a nasledne RH ve spojeni s TTE jako vstup do pozice. Ja jsem to tu popsal na dvou radcich, Joe Ross to popisuje na stovkach stran.
Mym cilem je ukazat, jak zhruba jeho metoda funguje s tim, ze kazdy si musi sam jeho metody nastudovat z jeho materialu. Rad ukazu i dalsi grafy, coz udelam.
Nechci tu spekulovat, co je 1-2-3 formace nebo Ross Hook, protoze kazdy obchodnik uvidi graf jinym pohledem, coz i sam Ross potvrzuje.
Kazdopadne, Tvuj komentar je vitan.

To Robopol:
do urcite miry s Tebou souhlasim, RH je blizky Tvemu zakladnimu fraktalu. Podivas-li se do hloubky problemu, zjistis, ze RH vyzaduje hodne specificky pristup pri obchodovani. Psal jsem Ti, ze existuji na svete extremne jednoduche metody obchodovani, ktere nevyzaduji slozite teorie pro analyzu. Myslim si, ze prave Ross patri mezi ty obchodniky, kteri pouzivaji extremne jednoduche metody pro obchodovani, avsak tyto obchoduje velmi specificky.

Preji vsem mnoho uspechu!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...