Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

michal-administrator data pre spetne testovanie si stahujem priamo cez polozku file / utilities / download replay data
Tj. ak myslis priame nahravanie dat pocas seance tak to nerobim (anii neviem ako sa to robi)
K tomu pouzivam moznost data si stiahnut a prehrat si ich cez connection / market replay data
A prave tu nastava ten problem ktory tu riesim.

Ide o to ze data su zhodne takmer vzdy ale niekedy sa stane takato anomalia (vid obrazok vyssie)
A potrebujem vediet preco a ako tomu zabranit, pripadne co robim zle.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

stranger:

popsal jsem výše - nejde tomu zabránit nijak..stejná burzovní data stahovaná dvěma různými subjekty budou prakticky vždy odlišná..jak moc, to už záleží situace od situace...tj. je to naprosto normální jev..zabránit tomu lze jen tím samonahráváním - dělá se to v Tools-Options-Data-Record Market Data zaškrtnout...

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

máte taky nikdo v poslední době problémy s Ninjou? Seká se mi vpravo hodnoty bid a ask a přitom přerušení spojení s daty mi to nehlásí - bar timer normálně odpočítává čas (používám časový graf) a díky tomu mi to pak zkresluje hodnoty Volume - někdy tento stav tvrvá pár vteřin, někdy mnohem déle - když se to pak rozjede,tak musím dát reload data abych měl reálné volume i hodnoty cenových svíček...řešil někdo tento problém?
díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim, obvykle obchoduji ze stolního PC, ale
> snažím se zprovoznit NT7 s data feed na CQG na
> notebooku, stáhnul jsem aktuální verzi NT,
> nastavil si připojení k data feedu a když se
> zkusím připojit, celý ninja mi spadne s hláškou,
> že mám poslat report microsoftu... chybu to nijak
> nepopisuje, a když nahlédnu do toho reportu pro
> MS, nějak moc to nepobírám... máte s tím nějakou
> zkušenost, čím by to mohlo být? popř. radu co s
> tím?
>
> notebook frčí na čerstvě přeinstalovaných windows
> XP se service pack 2...
>
> S pozdravem Taraka


Zdravím, mám úplně stejný problém. Mohu poprosit v čem byl problém? Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

mám problém se zobrazením grafu FESX12 v NT, data mám od IB, ty jsou v poiřádku, když otevřu graf v TWS, ale v NT se graf seká i v různých timeframech a nezobrazí správné hodnoty. Psala jsem na support do NT, ale budou až odpoledne. Tak kdyby jste někdo věděl co s tím, dejte prosím vědět.
Díky
Štěpa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
Pred nedavnom som tu riesil rozdielne data replay (ktore sa stahuju cez external data feed) oproti LIVE datam. Administrator uviedol ze data budu vzdy ine oproti live, co respektujem.

Ale teraz som nasiel inu zaludnost a to ze mi nesedia live data ktore mam ked sa napojim na svoj ucet, oproti datam ktore prebiehalo v realnom case.
Co je na tom zvlastne je ze na screene ktory som urobil pocas priamo live seanci
A live datam "stojacim" ktore mam teraz ked som sa napojil na connection / moj broker
Uplne ine, Sviecky su vykreslene inak, uzatvorili na inych cenach.
Nie vsetky sviecky ale niektore nesedia.

Ako je to mozne?
Kontrolna otazka: Ked sa teraz napojim na connection / moj broker a zobrazia sa mi data LIVE "stojace" tiez su tahane z ineho zdroja ako ked prebieha priamo "zive vysielanie"?

Dakujem za vysvetlenie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stranger:

Když se přihlásíš k datům Ninja se pokusí udělat následující oddělené akce
- stáhne historická data až do současného okamžiku a zobrazí je v grafu
- začne stahovat živá data, zobrazovat je a posouvat graf

Tyto dva účely mohou pokrýt i dva různé zdroje dat. Někteří brokeři (Velocity v demo módu) ani historická data v tomto smyslu naposkytují a když Ti například na chvíli vypadne spojení, tak po opětovném připojení máš v grafu mezeru. I mě se stává, že se z různých příčin historická data nenačtou a zůstanou zobrazena jen data z původní seance/zdroje dat. Znovunačtení historických dat (pokud jsou k dispozici) lze vyvolat z grafu pomocí Ctrl+Shift+R případně z kontextového menu. Také je nutné méít správně nastavený čas v počítači, jinak NT ukazuje historická data špatně.

Příčiny toho, co se Ti děje můžou být různé a bez dalších podrobností jdou jen těžko určit.


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...