Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

LenaK:
zvládneš sem dát kopii obrazovky? I s hláškou posunutou tak aby bylo i ostatní nastavení vidět.

Asi budeš muset zkusit naostro zobchodovat při nastavení ATM=none, tedy jako jestli alespoň tohle půjde. Zavřít by to mělo jít vždy čudlem Close, ten zavře všechno (teda by normálně měl) a zajistí Flat stav.

Limitní obchody s ATM stejný problém nedělají?

Ninja má ještě záložku "Log" tam by k té chybě mohlo taky něco být, když se tam nechá myš tak to zobrazí na chvíli celý řádek.

(V záložce Strategies se od verze 7 Ninji bohužel tyto "jednoduché" ATM už nezobrazují což mě osobně tedy sakra vadí:().

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím ťa PetrJansky

Momentálne takéto nastavenie nepoužívam, ale skús sa s tým pohrať v NT na "Simulation data feed". Čiže namiesto živých dát sa pripojíš na umelo vytvorený trh, kde si sám určíš smer a silu trendu. Následne si môžeš spôsobom pokus-omyl nastaviť riadenie pozície.

Veľa zdaru :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den chcem sa opytat-ako tu casto vidim priklady kde su dve usecky zaciatok/koniec sviecky a medzi tym je vypisana cena zisk/strata, ako sa to da nastavit v NT? aby ukazoval po vzdialenosti sumu to je jedno ci zisk/strata.
Alebo tu autori pisu rucne? napr $ 1238 medzi zaciatkom a koncom sviecky. dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to oousha:

V hornom okne každého grafu je ikona "drawing tools". Vyber z ponuky "RULER" a jednoducho spoj v grafe bod A + bod B. Následne sa ukáže okienko s informáciou o časovej a tickovej hodnote obchodu.

Add "Hľadám smer v investovaní" - trading nie je pasívne investovanie - je to aktívne riadenie svojich obchodov, financií...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery Prosím o pomoc ohledně ALERTU. Jde mi pouze o protnutí CCI oblast 200/-200 směrem do extrému. V Control center > File > New > Market analyzer > Columns > Add indicator> Change to CCI >Dale v nabídce special nastavil Alert conditions... atd... Můj problém je, že mě alert upozorní pouze jednou a další protnutí 200/-200 již ignoruje. Jde to v NT7 nějak nastavit, ať mě to upozorní pokaždé? Posílám screen s nastavením... Děkuji

19853

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prehravac funguje iba pri "Market Replay"-v pripade ak si stiahnem konkretny titul a datum

Ano simulated data feed-vyuzivam teraz v hojnom pocte-kedze su offline-cakam na zapojenie new internetu.

Aj ked simulated a nemusela cakat napr 4 hodiny az vykresli nejake sviecky-pretoze v simulated-sa da menit len trend-ale nie rychlost prehravania.
Podobne to neviem zapnut ani v pripade "Kinetick-End Of Day" tam tiez mi kresli od 1 sviecky- cize 10 dni, tak mi zacne vykreslovat od 1 dna po 10-nenahodi tam hned 10 aby som si mohla prebehnut graf podla potrieb

michal-administrator Napsal:
-------------------------------------------------------
> oousha:
>
> simulated data feed generuje smyšlená data, tj.
> nejsou reálná a slouží pouze pro osahání
> platformy, nikoli např. pro backtest...pokud
> chcete, aby se vám načetlo víc svíček, pusťte
> přehrávač rychleji..
>
> michal


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...