Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ja som dnes riesil nieco podobne.
Asi pred pol rokom som mal demo NT+zenfire. Vcera som sa zaregistroval znova, poslali mi prihlasovacie udaje ktore nefungovali. Pisal som im ze co je vo veci, poslali nove udaje. Nesli.
Potom sa ich technik pripojil na moj comp, neslo to ani jemu, hned sa ma opytal, ci som uz niekedy mal zenfire+NT.
Kedze ano, slusne mi povedal ze mi to uz nepojde, nakolko som 30 dnove demo uz mal.
Skusal som vymazat NT, vymazat vsetky udaje ale nejde to ani tak.

Existuje na to riesenie? Podla coho vie ich software ze na pocitaci kde uz bol NZ+zen to nedovoli spustit?
IP adresa?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim všechny tradery!

Mám problém s minulými kontraktními měsíci. Chtěl bych backtestovat od YM 03-11, jenže v instrument manageru mi to dovoluje zobrazit kontraktní měsíce od 12-11 až někdy po 01-15, což trošku nechápu.

Historické data v NJ mám, jde jen o to, že já ten graf YM 03-11 prostě nemůžu otevřít.

Nevíte někdo jak na něj vyzrát?

Díky za odpověďi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.

Dneska som si aktivoval demo účet ale keďže viem že to je na dobu obmedzenú chcel by som z toho vyťažiť čo najviac a teda data si stiahnúť. Mám demo od AMP.
Je nejak možné stiahnúť data na trhy TF, NQ, YM... proste e-mini trhy na pár rokov dozadu? resp. stuahnuť si do Ninji dostatočný počet dát pre budúce obdobie backtestovania?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...