Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

Ahoj,
som nováčik v tradingu, skúšam demo Ninjatrader s AMP (dáta od CQG).
Skúšal som backtestovať ale nie všetky kontrakty mi NT načítal. Kontaktoval som support AMP, tam my vysvetlili, že NT jednoducho v demo mode neposkytuje všetky trhy a kontrakty.

Konkretne mi odpisali: "Grains, interest rates, currencies and indexes should all work on demo in terms of data feed. CQG does not provide all data in simulation environment even if you have a live account.Zen Fire would be the same as CQG"

1. To znamená, že ak chcem plnohodnotne backtestovať, musim si platiť live účet?
2. Ako to je s papertradingom, ak chcem normálne robiť fiktívne obchody v NT, existuje na to nejake riešenie ak chcem mať prístup k všetkým trhom?

Vďaka za odpovede

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to stranger:

to WoodiesCCI je ako samostatný indikátor a nedájú sa tam meniť hodnoty iba farby a pod... Ale aj tak dík. Začínam z backtestom na NQ a bojujem teraz s technickými vecami. Najprv nejak nahodiť FinWin a potom začať. Najťažšie je to dať dokopy keďže nie som moc technický typ. (teraz riešim dilemu s grafmi. mám histoické ale iba minutové. Neviem odkiaľ získať alternatívne (volune2000) na dlhšiu dobu. Ale tak snáď sa podarí)

to Rob99:
dík moc. Pokojne ho daj na upnito ja ho stiahnem. Do ninji ho už viem dať. Vopred veľký dík :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

peto580:

ale dají. A z toho turba si můžeš rovnou vyrobit CCI50, stačí zadat padesát do jeho periody. Případně nastavit průhlednou barvu a dát si to tam samostatně do dalšího okna a i pro to využít barvení nad linkou a pod linkou určovat i trendem (5tá či 6tá, nebo hned první úsečka, apod.). Máš tam i k dispozici hranice +-100 a +-200 a další vychytávky.:) To digitální rozšíření lze zobrazit i schovat aby se zbytečně nepletlo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 peto580: Ac jsem i ja zabloudil na dvanactou stranu tehle diskuze, ale nic co by jako funkcni indikator co zhanis sem tam nenasel, tak ti preci jenom posilam mou upravu. Jsou tam defaultne naznacene linky -50/50,-100/100 + ty barevne bary. Vsechny hodnoty muzes menit... priponu jpg prejmenuj na zip a naexportuj do NJ. Rob99

20971

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...