Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

2 ludekM:

Neznam sice tento indikator, ale vzhledem k tomu ze to bude neco jako "Ekonomicke zpravy" a vzhledem k tomu ze dnes jsou v americe banky zavrene protoze je federalni svatek (Columbus day), tak bych se ani nedivil, kdyby ti to dneska nefungovalo. Burza sice jede, ale ty objemy obchodovani nebudou imho nic moc.

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ludekM z vaseho alebo tvojeho rozpravania som si prezrel co to je ten indikator a nahral somsi ho z tejto stranky
www.ninjatrader.com/support/forum/local_links.php?action=sendtofriend&catid=1&linkid=279
A tam pise ze sa teda jedna o spravy zobrazovane na forex factory alebo je potrebne k tomu nieco nastavit aby som to mal stamad zobrazovane? Treba k tomu este nieco nastavit? Som anglicky neznaly takze sa pytam priamo.
Dneska asi nesu vyhlasovane ziadne spravy lebo to mam prazdne, nemam tam ziaden report.

Dik za odpoved pripadne keby si mi poslal screen jak to ty vidis.
Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Lukáši, přikládám dnešní screen indikátoru . Osobně zprávy neobchoduji, mám jej zapnutý pouze abych se vyhnul vstupům, případně byl obezřetný v době reportů. Popisovaný problém byl v tom, že se mi bez jakýchkoliv vědomých příčin tento indikátor nezobrazil, někdy při předchozích "probliknutích" ( viz. předchozí popis) jsem tam zahlédl i více reportů, takže to nebylo jen při holiday. Původní indikátor jsem měl již v NT 6.5 , pak se zmněnilo nastavení www adresy přímo v indikátoru a po jeho kompilaci byl připraven i pro NT 7. Je to již delší dobu a tak přesný popis jak jsem to přepsal bych se musel podívat. Budeš-li mít zájem ráno na to kouknu a tu adresu ti napíšu. Měj se. L.

20530

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ludekM Ahoj, tak mne to ukazuje uplne inak, neviem ci som stiahol nejaku zlu verziu alebo co. prikladam ti screen v prilohe. A ta ponuka settings co tam vidis je ked kliknem pravym tlacidlom na okno so spravami a dam settings. Ale nefunguje mi to, ani ked vyberiem forexfactory ani dailyFX. Odkial si stahoval ty ten tvoj indikator? mohol by si midat link? Dik

20536

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Chtěl bych se zeptat, zda někdo nenarazil na podobný problém, jako mám já. Vlastně jde o dva problémy: 1. Nevím proč, ale začaly se mi zobrazovat grafy podivným způsobem. Svíčky jsou naskládány přes sebe a nefunguje autoškálování. Viz. obrázek. 2. Používám pro zobrazování grafů session template default 24/7, ale z nějakýho důvodu se mi nezobrazuje výkendový premarket. Data mám od CQG. Poradil by mi někdo, co s tím? Moc děkuju!

20595

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Ivke :

Sry spatne jsem to precetl. Myslel jsem tim neco jineho... myslel jsem to, ze kdyz mas otevrenou pozici tak se ti
ukazuje profit v mene jakou mas nastavenou.

To co myslis ty je asi, ze bud klepnes na prave strane grafu na ten cernej panel kde se ti zobrazuji ty point a cyklycky
to prepinas mezi point/%/$ a nebo dej na tom pravem pruhu nekde prave tlacitko - chart trade properties a v General je volba "PnL display unit"

Menu si sice muzes nastavit pres instrument manager... instrument editor... currency ale jaksi mi unika smysl. Kdyz se dany instrument obchoduje v $ tak ti ho NJ nebude kotovat v korunach ze ano. Logicky se tam ani ceska koruna nenabizi... Ale treba euro pro NQ si nastavit muzes, ale co z toho.


Tak doufam ze to je to cos chtel :)

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,
mám dotaz k registraci Dema od AMP. Vypršela mi zkušební doba 21 dní a když se registruji pro obnovení dema z jiného emailu, tak mi přijde jenom licenční klíč bez přihlašovacích údajů. Čekal jsem docela dlouho na to, že přihlašovací údaje přijdou (jak tomu bylo při první registraci) v dalším emailu a stále nic. Chtěl bych se zeptat jak mám postupovat při opětovném obnovení demo účtu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...