Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mám dva problémy s NT7.

1) nejde mi otevřít workspaces. Resp. neotevře se žádné okno. Při založení a uložení nové pracovní plochy postupuji takto:
- File - Workspaces - New Workspaces
- otevřu graf
- File - Workspaces - Save Workspaces As - zadám jméno a teprve pak zavřu okno s grafem
Když chci prac. plochu otevřít, tak zavolím File - Workspaces - Open Workspaces nebo kliknu rovnou na požadovanou prac. plochu, ale nic se neotevře. Dělám něco špatně?

2) někdy se mi nezobrazí grafy. Pomůže až reset NT7. V čem je chyba?



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Poradí mi prosím někdo s problémem? Napojil jsem si do neostrého NT data od Zenfire. V 15 30 jsem spustil graf TF 2 min. Vše probíhalo v pořádku, data jsem porovnával s kamarádem, který má data od IB. Provedl jsem několik simulovaných obchodů na ostrých datech. Pak jsem ale omylem ve 20 30 vypl graf a po opětovném spuštění graf naběhl sice ve 20 32, ale bez úseček od 15 30. Zbyly pouze zápisy po obchodech a to v jednom nepřehledném sloupci. Nevíte někdo co s tím mám dělat? Nerad bych se dostával do podobných problémů.

20040

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtel jsem se jeste zeptat,zda by jste mi nekdo neposlali prosim odkaz pripadne navod,pokud to tady uz nekdo nekdy zminoval jak si nastavim v NT ten market replay treba na TF nebo NQ to je fuk.Dokazu si stahnout historical data,ale pak nevim kde to mam nastavit,at se to spusti a muzu si to treba krokovat.Zkousel jsem vsechny zpusoby,ale nejak mi to nejede.Graf je porad staticky a nechce se hybat :-) Diky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...