Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,
vytvoril jsem si vlastní automatizovaná obchodní strategii- aby mi to usnadnilo backtest a mohl projit treba i par let zpet.Problem je v tom ze pokud chci v grafu strategii zapnout nemam moznost na ikonku strategies kliknout i kdyz nemam zaplej chart trader.V nasteveni je jako false.Vedel by nekdo jak ho nejak lepe vypnout aby bylo mozne strategii pouzit ci v cem je problem?
Predpokladam ze tato strategie jde zpetne i na historicka data, kde se mi oznaci sipkami vstupy a ja diky tomu udelam BT rychleji na vetsim vzorku dat?!

Diky za odpoved.

Kouba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, chtěl jsem se zeptat,
mám nainstalovaného NT 7 a u CCI 14,50 se mi v průběhu vykreslování svíčky nezobrazuje/netiká CCI linka, ale vykreslí se až po uplinutí časového úseku s ukončenou svíčkou. U NT6,5 mi to šlo, že se CCI linka vykreslovala/reagovala zároveň s probíhající svíčkou, jde to nějak udělat i u NT 7????
Díky za odpověď...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem to nasel v helpu. Stejne moc nechapu k cemu to je.
Mezi kontraktnimi mesici, pri jejich napojeni, muze vzniknout rozdil v cene.
To je jasne. To je offset.
Ale proc by se mel zadavat rucne? Nevim. Jaky vliv ma rucne zadany offset. Nevim...
:S

--
The Offset value is used to connect the last value of a contract month with the next one.

Although NinjaTrader will attempt to download the Offset values from the data server, if they do not exist on the data server, they will be calculated locally. Offsets are only downloaded when the "Offset" field is left blank and the rollover date matches the date defined on the server.

When NinjaTrader will calculate the Offset value locally:

• The Offset field in the Contract Months window is blank
• Historical data exists in the database for both the new and old contract near the rollover date
• The MergeBackAdjusted policy must be selected in the Data tab of the Options menu
• You must be connected to your data provider and requesting data for the instrument

How NinjaTrader will calculate the Offset value locally:

• Use the old and new expiry’s daily price data for calculations
► If daily data does not exist, use minute data
► If minute data does not exist, default Offset value will be 0
• One day prior to the rollover date, calculate the difference between the close price of the new expiry and the close price of the old expiry. This is the Offset value.
► If you wish to overwrite the calculated Offset value you can input in your own
► When using minute data, the close price at the ending time as defined in the default session template for the instrument will be used

Note: If you inputted your own Offset value, it will be overwritten by values downloaded from the data server if it exists there. To prevent this you will need to ensure that your rollover date is not the same as the ones coming from the data server.

Note: The rollover date is the date to roll into the selected contract month and NOT out of.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
mám jednu otázku,pokud zobrazím graf FESX a nechám ho proběhnout backtestem ve startegy analyzeru,tak se mi do sumáře vypíšou hodnoty,které jsou v USD,podle grafu a počtu ticků to odpovídá,ale měna by měla být EUR,dá se to někde nastavit v NT nebo mám jednoduše brát dané výsledký jakože jsou v EUR?

Děkuji za radu nemůžu se toho dopátrat

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...