Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosím taktéž o radu:

Při simulovaném obchodování na datech stažených z Replay Data a následném vyhodnocování pomocí Account Performance se při zavření a opětném otevření NT data u uskutečněných obchodech z Orders Grid ztratí a nemohu sledovat v Account performace starší simulované obchody.

Kde a co nastavit, aby mi tyto již provedené obchody v NT zústaly pro Account Performance zachovány?

Děkuji - přeji pěkné Velikonoce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry de Prosim Vas skusenejsich o radu, ako dostat do ninjy a kde najst indikator ,, volume at price,, alebo ,,volube by price,, jedna sa o indikator ktory zobrazuje konkretnu hodnotu volume ktora vola zobchodovana na danej cene,nejedna sa o ziadne ciarky ale konkretne cisla.Prikladam aj 2 grafy,myslim ze to tu popisoval aj Stranger na 36 strane ale to ma nikde nedoviedlo.Mozno mi poradi on alebo niekto iny.Dakujem a prajem pekne velkonoce

22579

22580

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim :)

chcel by som sa opytat ako sa da toto kardamonfc.com/images/wcci-mt-eng.png dostat do NT ... zatial sa len ucim obchodovat a vybral som si system woodie cci + range bars (zatial sa mi paci :D) a tento doplnok by mi velmi pomohol kedze by som uz nemusel vkuse prepocitavat kde sa novy bar otvori

Ak o tom niekto nieco prosim dajte vediet dakujem Miro :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

filip44

To co ty chceš dostat do NT nativně program prostě neumí,proto to tam v indikátorech nemáš. NT to řeší skrze pluginy,ale skoro(možná žádný) není zadarmo. Pohledej na Googlu to co ti radíme a k výsledku se určitě dopracuješ....ten od Petra je za hubičku a ten můj je v podobné cenové relaci jako celý NT...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat,pokud chci obchodovat 2 různé strategie na jednom trhu,tak musim mít otevřeny 2 grafy stejného kontraktního měsíce? např. na jednom jsem v pozici long AOS a druhý diskréční přístup mi říká short,tak aby se příkazy nespárovali,pomůže otevření nového grafu?

Díky za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...