Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Může mi někdo prosím poradit? Backtestuji pomocí Replay data trhy TF a FFGBL a přiřadila jsem si i indikátor Volume profile, který NT nabízí. Někdy se mi indikátor zobrazí a někdy ne. Myslela jsem si, že to možná bude momentální kvalitou stažených dat, ale zřejmě to tak nebude, protože když opakovaně spustím stejný den, kdy se mi Volume profil původně zabrazil, podruhé už se tak nestane. Nic jsem nepřenastavovala, takže se domnívám,že já chybu nikde nedělám. Byla bych vděčná, kdyby někto tušil jak z toho ven. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kusrizku: Domnívám se, že máte toto okénko schované někde za jiným oknem s vlastností always on top. Druhou možností je, pokud používáte více monitorů, že je schované za hranou viditelné plochy jednoho z monitorů. O tlačítku, které by ho v rámci nastavení aktivovalo nevím - je to podle mě vlastnost aktivovaná právě spuštěním Sim Data Feed. Zkuste udělat reset nebo opravu databáze simulace, případně zkuste vytvořit nový účet pro Sim Data Feed. Pokud nakonec nepomůže ani odinstalace a opětovná instalace platformy, zkontaktujte support NT.

Mirkazet: Doporučuji zkusit vytvořit nový čistý workspace, do něj vložit vámi pouze obchodovaný graf a tento indikátor. Jako druhý krok bych zkusil opravu databáze NT, jako třetí reinstalaci NT a nové stažení všech dat které v REPLAY používáte a když nic nepomůže, kontaktujte support NT.

S pozdravem,
Drak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, mám dotaz ohledně kontinuelního měsíce.
Backtestuji květen 2011, vše zakresluji do grafů(S/R. H/L dne, vstupy atd..), a nějak mě napadlo, že tyto data jsou dostupná pouze po určitý časový úsek. Myšleno, že například nyní pokud jsou data dostupná po 21.7.2011. A pokaždé když se rolluje, tak se posunuje i toto datum. Tak jsem se chtěl zeptat, jak to udělat, aby se mi tyto data za rok či dva neztratily, protože to má pro mě velkou cenu.
Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bernacek:

Používám standardní chování NT. Ostatně nemá cenu aby při ztrátě dat strategie obchodovala naslepo. Na úrovni strategie to mám ošetřeno tak, že okamřitě po vstupu pomocí MKT posílám brokerovi OCO příkaz se SL a PT. Strategie pak řídí pozici pomocí změn těchto příkazů. Při ztrátě spojení mám tedy u brokera aktivní stávající příkazy. Jediný okamžik, kdy nejsem chráněn, je tedy mezi vyplněním vstupního příkazu a zadáním OCO dvojice což pro strategii představuje zlomek sekundy. To je ale vlastnost, která se vyskytuje i při ručním obchodování a nedá se u NinjaTraderu odstranit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hugos:
rozumím
šlo mi spíš o věc,že mám strategii aktivní a začne obchodovat při open,pokud vstoupí do pozice mám sl a pt spojený oco vazbou.
Jde mi o to,že pokud by se graf přestal vykreslovat např 2 hodiny předem-to se nedostanu k PC abych to zkontroloval,tak přijdu o potenciální vstup,protože strategie to nevyhodnotí,jestli se např nedá někde odfajfkovat automatický Reload např po 5 minutách nebo něco podobného

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Ahoj,
rad bych otestoval strategii zalozenou na grafech LineBreak. Chtel bych vlozit nasledujici podminku - pokud dojde ke vstupu vystup bude proveden v nasledujicich 5 minutach (nebo jiny konkretni casovy udaj). Neda se to nastavit pomoci - exit x bars ago enter, protoze LineBreak se vykresluji nepravidelne, zavisle na aktivite trhu. Hledal jsem vsude mozne na googlu a bohuzel neuspesne.

Moc dekuju za odpoved!
Michael
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...