Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

bernacek:
jde to, akorát si musíš v jednom grafu nebo DOM otevřít jednou strategiií long pozici a v druhém grafu nebo DOM si otevřeš jinou strategií short, ale musíš si nastavit 'ATM Strategy selection mode' na 'DisplaySelectedAtmStrategyOnly'.

Pak můžeš být na stejném instrumentu long i short a managovat každou pozici samostatně (SL. PT, scaling). Je třeba si ale uvědomit, že příkazy jsou reálné, ale pozice v podstatě virtuální, takže co se obchodního účtu u brokera týká, tak budeš flat při otevření stejného množství long i short na stejném instrumentu.

Kdyžtak si dej vygooglit něco jako ninjatrader simultaneously long short position
nebo ninjatrader concurently runing long short same instrument a podobně, nebo nejlíp si to nastuduj v Helpu NinjaTraderu u hesla 'ATM Strategy selection mode', tam to máš i s ukázkama a videem.
www.ninjatrader.com/support/helpGuides/nt7/index.html?atm_strategy_selection_mode.htm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

prosím oradu
na odečítání času do konce úsečky používám indikátor BAR TIMER který mě vyhovoval do té doby než se začal rozházet
s koncem usečky na grafu. Na 2min. grafu mi naskočí nová svíce cca o 15 vteřin dříve.
Problémi začali po přechodu na nové PC ztratil jsem i zvukové hlášky (otevření /uzavření pozice)
dékuji Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, právě jsem dostahoval roční historii dat trhů YM a NQ. Je to vcelku piplačka, den po dnu ale za pár dnů jsem to zvládl. Zaujala mně jen jedna jediná věc, u které si nejsem jistý a tak zdejší veterány a zkušené obchodníky tímto požádám o radu. Rámcově má jeden den řekněme 9 MB. Čím to, že například v období 18-30.6 2012 má jeden den jen několik málo kB??(kontraktní měsíc je správně nastaven, vše je v pořádku). Chápu to tak, že je daný den tak malý protože měla burza ten den zavřeno? Jedná se o nějaký americký svátek? Nebo prostě Ninjovi tyto dny prostě nějak chybí. Drtivá většina dnů je v pořádku, ale tahle 12-ti denní odmlka v 6.měsíci mě trošku znervózňuje...jde o nějaké prázdniny? Když už jsem u toho, existuje někde na internetu nějaký kalendář, kde jsou všechny svátky a "prázdniny" kdy burza má zavřeno napsané? Snad to není uplně triviální dotaz...chci mít před začátkem backtestu jasno. Děkuji předem Stenly

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prusy25:

1) historická data stáhnete za pár vteřin/minut, tj. zřejmě jste stahoval REPLAY data pro dynamické přehrávání
2) 18.-30.6.2012 byl kontr. měsíc 09-12..historická data určitě na serveru NT budou ok, ale je možné že v replay databázi bude nějaký výpadek
3) kalendář svátků má každá burza na svých oficiálních stránkách jako "holiday calendar"

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...