Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, chcem začať s backtestom a bojujem práve s nastavením celého intarface v Ninjovi. Ked začnem rozťahovať cenovú os alebo os Y tak mi graf zachádza pod indikátory a nieje ho vôbec vidieť.. neviem ako ho mám presunúť :( Neviem uplne ake nastavenie tej osi je optimálne, normalne som mal tu cenovu os nastavenu tak že mi šla po desiatkach tj. napr. 13330 - 13340. Chcel som to roztiahnuť aby to šlo po boboch tj. 13331 -13332. V prvom prípade má totiž v grafe môj stoploss (150) USD asi centimertovú veľkosť, na druhej strane ked to mám po bodoch tak sviečky sú strašne roztiahnuté..

22464

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BladePikachu,
klikni na "F" v rámečku vpravo nahoře (viz tvůj screen) tím se zruší ruční nastavení horizontálního rozpětí, pokud budeš potřebovat zase gaf zúžit ( třeba vysoké candell) tak levou myší zatáhneš stupnici jak potřebuješ a tak stále dokola.
Šířku grafu obdobně nebo zkratkami CTRL + šipka nahoru/dolu.

L

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lubos11

používej Wiki.....když něco hledáš(nahoře)


File>Utils> Backup
zobrazí se dialogové okno, nechte zaškrtnuté všechno mimo Market replay data
Archive - nastavte cestu kam se má vytvořený backup soubor uložit pokud vám nevyhovuje ta defaultní NinjaTrader Backup
Stiskněte Run backup
vytvořený soubor (*.ntbk) lze pak vzít a prenést na jiný počítač (kde už je nainstalovaný NT) a prenést si tak kompletní nastavení NT (připojení na zdroj dat, workspaces, strategie, indikatory a data pro grafy, ...)
obnovení se provede: File>Utils>Restore

Přeji krásný den...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Balian,

děkuji za pomoc ,tento postup znám ,použil jsem ho ,ale zálohovaný soubor má jen 26,3 MB ,ja mam v NT staženou delší hystorii NQ a nerad bych o ni přišel . Velikost tohoto souboru se mi zdá velmi malá,
takže nevím jestli jsem neudělal chybu , myslel jsem že přes funkci Backup se zálohuje pouze nastavení NT (indikátory ,strategie ,atd.) data že se zálohují jiným způsobem.
Pokud mi v tom uděláš pořádek budu rád .děkuji Luboš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

libos11

aha :)

Já jsem si to zálohoval tak (i když je to asi trochu nemotorné)
že jsem si otevřel dokumenty (kde mám uložený NT) a složku s datama (db) jsem si prostě zálohoval na jiný hadr.

Potom když jsem přeinstalovával NT,tak jsem původní složku nahradil tou zálohovanou a vše šlapalo jak má....

Tak snad to pomůže...
Ať se daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to:spingi

Před časem se tu řešil tento problém: (cituji)

"mám problem s načitanim dát ob IB pre NQ. Po spustení NT7 a pripojením sa na data IB mi vyhodí okno s upozornením: Error on loading chart data for NQ 12-11 Globex:My IB : Error in requesting historial data from IB: No security definition has been found for the request (200"

Já jsem do teď (2roky) používal NT6,5 od 1.4. jsem chtěl přejít na NT7, ale nezobrazují se mi data jen od chvíle kdy se NT7 připojí k IB. Píše mi to stejnou chybu: Error on loading chart data for NQ (ES, TF, YM)... Error in requesting historial data from IB: No security definition has been found for the request (200 - nikde jsem zde nenašel v diskuzi odpověď jak tento problém vyřešit.

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chcem sa opýtať, nestretli ste sa stým že by vám Ninja Trader mrzol? Akonáhle začnem robiť čosi v grafoch tak je to len otázka času kedy sa mi zastaví myška a celý počítať zamrzne s programom. Skúsil som ho preinštalovať a stiahol som si najnovší ovládač na grafickú kartu, ale vôbec to problém nevyriešilo. Pozeral som rôzne diskusie na internete ale zatial som sa nedopátral k nejakým konkrétnym krokom ktoré by vačšine užívatelov pomohli. Tých užívateľov stýmto problémom je dosť či už na tradingovej alebo demo verzii, už neviem čo mám robiť, či sa mám pozerať po inom programe..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BladePikachu,

stretol som sa s týmto problémom niekoľko rokov dozadu a aj preto som Ninju zanechal. Neviem presne, prečo mrzla, keďže mne frčala na silnom PC, vždy aktualizovanom, ale veľmi mi to vadilo. Pre mňa je Ninja kvôli tomuto nespoľahlivá platforma.

Ak chcete zmenu, skúste Sierra Chart - tá Vám pobeží aj na starej kalkulačke. Rýchla, stabilná a portable platforma, vrelo odporúčam. Čo sa týka negatív - na rozdiel od NT nemá toľko krásnych a prehľadných obchodných štatistík a niektorých iných špecifických funkcií. Preto si urobte prehľad, sami viete najlepšie, čo potrebujete a podľa toho sa rozhodnite. Ja k obchodovaniu nepotrebujem nič viac, ako len graf, zbytok je pre mňa nepotrebný - a tak využívam najnižši balíček.

Nech sa darí

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...