Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, nemůžu přijít na to, jak zautomatizovat posouvání SL po hodnotě PSARu předchozí svíčky (u aktuální PSAR ještě neni vykreslen, tak potřebuju každou svíčku automaticky posunout). Zatím to dělám každou novou svíčku ručně.. Přiložím screen pro přehlednost, pokud máte někdo radu jak to v NT nastavit, budu víc než vděčný.

22147

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, už jsem psal tento dotaz 18.2.2013
: Ahoj, mám dotaz ohledně kontinuelního měsíce.
Backtestuji květen 2011, vše zakresluji do grafů(S/R. H/L dne, vstupy atd..), a nějak mě napadlo, že tyto data jsou dostupná pouze po určitý časový úsek. Myšleno, že například nyní pokud jsou data dostupná po 21.7.2011. A pokaždé když se rolluje, tak se posunuje i toto datum. Tak jsem se chtěl zeptat, jak to udělat, aby se mi tyto data za rok či dva neztratily, protože to má pro mě velkou cenu.
Děkuji za odpověď

Nyní bych potřeboval ještě s něčím jiným poradit...Všechny trends lines atd si zakresluju do grafu YM ## 500 Volume a YM ## 200 Volume. Bohužel se mi vše vymazalo...a stalo se mi to již podruhé. Prvně jsem si myslel, že jsem něco špatně uložil, ale nyní si jsem jistý, že vše jsem měl uložené, ale zůstal mě v každém grafu vždy uložený pouze zakreslený Ruler a nic jiného...žádné šipky, lines atd, které jsem si zakreslil...Opravdu už nevím co mám dělat...pouze mi zbývá napsat na support NT, ale je to pro mě prakticky to nejdůležitější co potřebuju, aby se mi nikdy nevymazalo. Sice vše mám naštěstí ofocené a uložené, ale potřeboval bych se vším i nadále pracovat v grafu, a to opravdu nejde neustále překreslovat dokola...Děkuji za jakoukoliv radu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

rád bych Vás poprosil o radu. Nedaří se mi "rozhýbat" grafy a vždy se pouze zaktualizují při reloadu. Používám jak free NT, tak Zen-Fire trial, tak jestli je problém v omezení právě kvůli neplacené verzi, byl bych vděčný, kdyby mě v tom někdo ujistil. Případně pokud je nějaký problém v nastavení a lze s touto free kombinací i papertradovat, byl bych ještě vděčnější za pomoc :)

Jinak se omlouvám, pokud se toto řeší/řešilo někde jinde. Nenašel jsem to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Destiny:

proč se to nehýbe mi také není jasné, přikláním se k Michalovi, ale píšu spíše kvůli něčemu jinému.
Všimla jsem si, že si nahrávate celý rok, ale nastavení máte jen poslední obchodované období. V takovém případě je zbytečné nahrávat tolik dnů. Pokud chcete celý rok, je lepší si nastavit k trhu období s křížky (TF ####), protože tím se vám nahrají kontinuální obchodní období.

kertinozka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak problém vyřešen. Nakonec šlo o to, že jsem při vytváření "account connections" zakliknul "demo". Když jsem si zkusil spojení vytvořit znovu a nezakliknul to, tak se grafy krásně rozjely. Děkuji MOC všem za pomoc. Nastavení trhu s křížky taky využiji. Je opravdu úžasné, jak tu komunikujete a pomáháte. Ještě jednou děkuji a jdu se na to vrhnout.

Filip

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

neporadil by někdo, kam NT ukládá ticková data, která si stahuji v download manageru. Na zalozce export, jsou pouze minutova data, ktera lze ulozit do txt. A ticková data jsou pouze na zalozce download a tam zase neni moznost exportu do txt. No a ja potrebuji tickova data v txt.

diky, Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravim,

NT vo verzii 12 mi prestal vykreslovat bary po ukonceni cyklu (cenove "ciary" grafu)
teraz to vyzera tak, ze ak mam napr 1m graf a sledujem ho 5minut, tak sa mi na obrazovke vykresluje 1bar 5min a nie 5 barov, ak si reloadnem All historical Data (Ctrl+Shift+R) tak sa mi vykreslia

pisal som na support, ale zatial mi nepomohli (vymazanie cache, nastavenie roznych casovych pasiem)

som sa vratil k predolsej verzii a to iste spravanie, tak som potom vsetko zmazal a nainstaloval novu cistu xxx.12 verziu
a to iste spravanie :(

data mam od zenfire, pouzivam win xp sp3

ak ste riesili nieco podobne, prosim podelte sa o riesenie

dakujem, pekny den

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...