Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kertinozka:

chtělo by to trošku upřesnit..máte otevřený charttrader v liště nahoře v grafu? máte v data series povoleno dole "markers only" nebo "price and markers", což má ale vliv až na skončený obchod? jinak zkuste ofotit obrazovku vašeho grafu při otevřeném obchodě a vložte ji sem..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal: ano, ať obchoduji z charttraderu nebo z DOMu, tak se mi tam v otevřené pozici neobjaví označení vstupu, SL a PT, zakreslila jsem do obrázku to, co mám na mysli, tak to již snad bude srozumitelnější :) díky moc za případný nápad, jak to opět rozchodit, myslím, že to jen o nějakém nastavení, ale čmuchám, jak chci, nikde jsem na to nepřišla :( Martina

22000

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kertinozka:
nebude problém v tom že v grafu proti DOOMu máš rozdílný trh? V grafu zadávat příkazy jde?

U traderu v grafu lze ve vlastnostech též definovat které příkazy zobrazuje, možná tam máš přenastaveno zobrazovat jen konktétní ATM pokyn a ten je už fuč, je-li tomu tak pak bez přenastavení stačí nechat zobrazit "none" a zobrazí to všechny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kertinozka:

a máte otevřený CHART TRADER (v otevřeném grafu páté políčko zprava v liště nahoře)? přiložte prosím fotku i s ním.

pokud jej máte otevřený asi bych zkusil odinstalovat NT a nainstalovat znovu, protože tohle je nějaká divná chyba..jste si opravdu jistá, že máte otevřen ten chart trader?:-)

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiří S.:

v charttraderu to bohužel opravdu není, jen jsem poslala screen ze včerejšího obchodování, který jsem si udělala až po ukončení obchodu a zavření charttraderu

myslím si, že to bude v tom nastavení, jak popisuješ, ale nevím, kde v těch vlastnostech?! Vytvořím graf, kliknu na properties a dál?? :) odpověď na tvou další otázku ... ne, zadat příkaz v grafu mi nejde :( a taky mi to šlo, no možná to budu muset asi opravdu přeinstalovat :(


Link to comment
Sdílet pomocí služby

ketinozka

také zkontroluj zda nemáš spuštěnou nějakou strategii, pak bys měla tu pátou ikonu ( chartradu) vysvícenou šeďě a tudíž nedostupnou. Klikni na ikonu strategie ( druhá zprava) - pokud je nějaká zapnutá - zruš(remove). Ikona chartradu se ti barevně prosvítí a vše pojede dle pokynů výše

l

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...