Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, chci se zeptat, jestli by mi někdo poradil...používám indikátor Williams %R a ráda bych, aby se mi signály vykreslovaly v grafu a nevím jak na to a nepodařilo se mi tady v diskusích najít podobný nebo stejný problém. Koukala jsem na články ohledně indikátoru http://www.financnik.cz/komodity/findikatory/indikatory-williamsR.html. Vše je v programu Track'n Trade a já mám NT a navíc se mi hodnoty vykreslují opačně-místo od 0-100 tak od 0 do -100. Děkuji předem za případnou odpověď. Jane2 [bold] [/bold]

23898

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte,


Ahojte,

Vie mi niekto prosim povedat, ci je mozne nainstalovat NT do Notepadu, ktory ma Windows 7(8) a splna potrebne parametre na instalaciu podla vyrobcov? Pisal som na support, kde mi tvrdia, ze to mozne nie je, ale nakolko ide v podstate o "hybrid" myslim, ze by s tym nemal byt problem...alebo sa mylim?

Vopred dakujem za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím vás,
Ninju jsem si stáhl už před několika měsíci, když jsem nevěděl ani základy jako třeba co znamená SL, PT... Nakonec jsem usoudil, že bude dobrý něco "málo" nastudovat. Mezitím jsem Ninju ani neotevřel, prošvihl jsem 30ti denní Zen-fire a věnoval se teorii bez praxe (vím, že je to chyba). Před asi týdnem jsem se rozhodl, že bych měl začít sledovat jak to tiká doopravdy, ale nejde mi stahnout replay data a tak jsem se chtěl zeptat jestli i Ninja není nějak časově omezený (Simulated trading)? Díky moc za reakce

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,

možná to bude znít všelijak, ale nedá mi to.
Mohl bych poprosit některého ze zkušených traderů o zhodnocení platformy NT v free verzi a placené verzi?
Co je výhodou a nevýhodou těchto nabízených produktů.
Každý chce mít v pc to nejlepší, ale seriozní popis (hlavně srozumitelný).
Samozřejmě může někdo namítnout, vezmi si to, co vyhovuje tobě.
Ale tohle by mohlo zajímat více lidí.
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hlavní rozdíl pro začátky? Chart Trader! Tedy možnost obchodovat přímo v grafu. Pokud chceš přesně umístit pokyn přímo v grafu, který běží, je to neocenitelná pomůcka a já těch 995$ nelituji! Na software by se prostě nemělo šetřit, pokud to myslíš s tradingem vážně do budoucna! Ve verzi Free podle poskytovale dat používáš pro zadávání příkazu tzv. jenom takovou tabulku, kterou přikládám v příloze pro jistotu a to není tak "pohodlné" a rychlé

24133

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pdemel: súhlasím, presne ako píše icm, chart trader v ninjovi je proste fun. plus v free myslím, že sa nedajú vytvárať atm stratégie (stop-loss, profit target, trailing stop,..., atď). moja skúsenosť tiež s prenájmom je, že som sa dosť dlho trápil po quartáloch, platil takto (a nemálo) dosť dlhú dobu, až mi došlo, že najlepšie je skutočne zakúpiť lifetime license, ako to tu na rôznych miestach radia traderi. ak je cieľ dlhodobý, nie je čo riešiť, aj keď sa to zdá dosť veľká suma. výhody spoznáš až potom. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...