Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, přeinstaloval jsme PC, tedy TWS i NT a nyní se mi data do grafu načítají v časem v USA. Resp. data do aktuálního času jsou v čase USA a aktuální data jsou již v našem čase. Kontroloval jsem nastavení časového pásma v NT zde mám naše časové pásmo. Nevíte někdo,kde mám problém v nastavení? Díky P

24598

24599

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj,
Michal-administrator + beppe:
díky moc za rady a připomínky, zkoušel jsem klíč opsat ručne a prostě to má 40 znaků a dál mě to nepustí.
Klíč vypadá takto:

@ SIM DRBT-D593-XXXX-AE74-XXXX-715D-XXXX

záměrně jsem zakryl některá čísla a písmena, abych neporušoval jakákoliv pravidla. Ono jak počítám, tak prostě tam vidím 40 znaků a zaklásí mi to - License key cannot be more than 39 characters.

Klidně budu za troubu, díky


Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky,
udělal jsem to přesně a hned mě to pustilo dál a dovolilo mi to stáhnout a nainstalovat Ninju, ale po dvojkliku na Ninju mi to hned hodilo chybový okno "Ninja Trader requires a valid license key to start, do you wish to enter one now?" Zadal jsem ho znovu a vše OK, Ninja valí. Postupoval jsem podle videotutoriálu, který tu je, tj, že zadám external data feed, přidám další, zadám název, next, chce to jméno a přihlašovací heslo, tak to zadám podle údajú, který mi Zenfire poslal, ale teď je tu moje otázka - V tom okně, který mi vyskočilo s těmi přihlašovacími údaji přibylo ještě narozdíl od videotutoriálu okýnko na zakliknutí, nebo odkliknutí kolonky DEMO. No a tak se chci zeptat jestli to DEMO zaškrtnout, předpokládám, že ano, protože nejedu Live, ale potřebuju "okoukat" data. Je to tak?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čawte, viete mi povedať prečo mi stále pri kliknutí na "buy market" vypíše "you must be connected and within the active hours of the chart´s session template to submit an order"? stále mi to vypíše aj keď som pripojený na external data fedd a aj pri simulated data feed a session template mám nastavené na default 24/7.
Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Apprentice01: A to čo chceš akože robiť? Podľa toho čo píšeš, chceš sim trading. V takom prípade je lepšie zísť dole z external data feed (netreba to chápať, že máš live data zdarma), a pripojiť sa na Replay market. Z external data feed stiahneš historické dáta z trhu pre konkrétny deň, ktorý chceš backtestovať a pripojený cez replay ho rozbehneš a testuješ.

Jozef

Link to comment
Sdílet pomocí služby

XNetopyr: No, ono je to vlastne jedno, pokiaľ nemáš zaplatené Live dáta, tak Ťa to ani nikam inam nepustí. Ak Live dáta máš, a chceš ísť Sim, tak sa dá 2 spôsobmi navoliť sim, v Control Center-File voľbou Global simulation mode (ten je tzv. "ad hoc"), a v Options-Simulator, voľbou Always start in simulation.

Jozef

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...