Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

TO: klatovačka

MYSLÍM, ŽE NETŘEBA NIC MĚNIT...

TO, ŽE SE VYKRESLUJE EMA 34 A 204 I Z PŘEDCHOZÍCH DNÍ A PREMARKETU JE JEDINĚ SPRÁVŇE, PROTOŽE POTŘEBUJEŠ ČASOVAT VSTUPY DO CELKOVÉ STRUKTURY TRHU....

KDYBY SE EMY VYKRESLOVALY AŽ OD ZAČÁTKU OBCHODNÍ SEANCE, T.J. 15:30H, TAK BY JSI NEMOHLA ČASOVAT VSTUP NAPŘ 30.MIN PO OTEVŘENÍ, PROTOŽE NAPŘ EMA 34 POTŘEBUJE 34 PŘEDCHOZÍCH ÚSEČEK, ABY SE MOHLA ZOBRAZIT, EMA 204 K TOMU POTŘEDUJE 204 PŘEDCHOZÍCH ÚSEČEK.

INDIKÁTORY NEJSOU TOTIŽ NIČÍM JINÝM, NEŽ ZPĚTNĚ PŘEKALKULOVANÝM CENOVÝM GRAFEM..

HODNĚ ZDARU...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

MayJ Wrote:
-------------------------------------------------------
> ahoj všichni prosím o radu,
> V NT mám nastaven Timer na odečítání vykreslování
> svíce, ale nějak to nekoresponduje s tím co dělá
> svíčka, nějaký tip k nastavení???
> Předem všem děkuji
> May


Nainstaluj si do PC program Dimension 4 na automaticke serizovani hodin podle internetovych serveru. Pokud neni v PC cas presne tak jak ho maji na burze, timer bude ukazovat nespravne hodnoty.

Zde link, ale da se to najit i pres google

dl.dropboxusercontent.com/u/3960593/Software/Dimension%204%20time%20sync/d4time50.msi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jaca Wrote:
-------------------------------------------------------

> 2. Graf se načte a dále se nehýbe. Musím ho načíst
> znovu, graf se o něco posune a opět stojí.
> Vyzkoušel jsem i další trhy (YM, ES) a situace je
> stejná. Aktuální kontraktní měsíce fungují,
> nadcházející ne. Přitom v minulosti, když jsem
> dělal to samé, vše fungovalo. Nemáte někdo tušení,
> v čem by mohla být chyba.

Tento problem se mi stava obcas i s aktualnim mesicem, a neprisel jsem na presnou pricinu ani reseni, vetsinou restart PC pomuze, a pak je to zas na nejakej cas okay. Jinak ze by byl nadchazejici kontraktni mesic stejny jako ten soucasny, to jsem jeste nevidel. Mely by tam byt rozdily a predevsim by mel byt graf rozsypany a s mensim volume.

Napis o tom na podporu NT a oni se ti ozvou nejspis jeste tentyz den. Urcite na to nejake reseni maji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MayJ Wrote:
-------------------------------------------------------
> to sublo:
> nee mám data od CQG/Zenfire...už sem to
> naistaloval ale pořád nic, možná mám něco špatně v
> nastavení indikátoru. Timer mi ukazuje třeba nulu
> a svíce pořád "jedou" a pak to najednou skočí na
> 0:31:00 atd....


Popravde mi to taky obcas neslo ani se spravne nastavenym casem a nikdy jsem neprisel na tom cim to je. Jestli na to nekdo prijde tak sem urcite napiste, protoze se to bude hodit vice lidem :) Taky jsem u Zen Fire.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MayJ
tenhle problema jsem pred dlouhou dobou odstranil prave prechodem od IB k Mirusu/ZenFire a od te doby vse ok.
Jestli si dobre pamatuju, tak po nainstalovani Dimension musis taky povolit ve Windows aby hodiny nejely podle nich:
control panel-datum a cas-cas internetu-zmena configurase-odkliknout sinchronizaci-potvrdit (nekdo ale rika, ze to snad nemusi byt, tak nevim)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny diskutující,
mám několik dotazů k nastavení NT:
1) jako odpočítávadlo používám indikátor BarTimer, nevyhovuje mi ale jeho umístění v grafu a zatím se mi nepovedlo ho přesunout do jiné části, neví zda to v NT jde a jak na to?
2) chtěl bych pro zakreslování S/R zón použít označení oblasti obdélníkem jako to ukazoval Petr ve Webináři E-mini 1 v lekci o Price Action. V Sieře mu šel zakreslit "obdélník", který byl na jedné straně neukončen, takže při vykreslování úseček v grafu stále pokračoval (něco jako Ray u liniového vykreslení). Umí to i NT? Našel jsem jen obdélník, ale nejde mi ta jedna nekonečná neuzavřená strana, takže bych musel obdélník pořád upravovat. Neví někdo jak na to? Doufám, že jsem to napsal trochu srozumitelně a děkuju za každou radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dca11: 1) musíte si stáhnout někde z internetu (možná se podívat i zde na fóru - hledal jsem i já, ale nenašel) jiné odpočítávadlo a naimportovat mezi indikátory v NT..můžete zkusit počítadlo, které přikládám sem, jestli umí, co hledáte - jen je nutné vypnout si to flashování před ukončení odpočtu, ale na to přijdete v nastavení (nezapomeňte hlavně odmazat příponu .jpg) 2) opět stejný problém - musíte hledat někde na internetu..existuje x indikátorů, které umí zakreslovat nekonečné zóny.. michal

25200

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Balasica:
Je to už dlouho, co jsem to využíval také, ale pokud si správně pamatuju, vždy to bylo na měsíc. Po dobu jednoho měsíce jsi měl živá data, ale backtestovat jsi mohl i po měsíci. Ale bez živých dat. Ale nebyl problém, zaregistrovat se z jiného počítače, a tento key vložit do tvého NT, a znovu vše šlo měsíc. Myslím, že nyní to je stejně, ale nekoukal jsem na to

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...