Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli by někdo uměl vyřešit můj problém a to: jak říct pc aby ukončil pozici například LONG a to takovou, která sice má základní stoploss například 200$ (zadaný příkaz) ale aby se ukončila přesně na konci např. časového baru pouze tehdy, když close úsečky bude v otevřené ztrátě 100 dolarů a více od hodnoty vstupu?

Chtěl bych obchod otevřít klasicky ručně ale pokud bych musel odejít od PC jak zařídit automatické ukončení? Děkuji za odpověď

Snad jsem problém popsal srozumitelně. Pro jistotu ještě přidávám graf s popiskama. Děkuji všem moc za radu! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
prosím nemůžete mi někdo poradit? Po několikáté se mi stalo(dnes ráno), že jsem si zapnul evropskou seanci na FESX a posledně v pátek i NQ a nezobrazovala se mi cena v platformě BID/ASK a když jsem vypl NT a zapl, tak se posunula svíčka nebo i několik ale vše bylo dál statické a přitom v této chvíli mi seance v USA jde normáně BID/ASK ukatují aktuální data ale FESX nic. POdobě v pátek mi šel ráno FESX a odpoledne TF ale NQ které je pro mě zásadní my nešlo, nevíte někdo proč a jak to můžu opravit? Pokud jsem mimo, budu rád jeslti mě někdo nasměruje na vlákno kde to najdu.
Děkuji moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Michal:
díky moc za rychlou navigaci, už jsem psal brokerovi jeslti by mi pomohl. a jdu na forum.

Jinak bych ještě prosil o pomoc. Omylem jsem si vymazal data v instrument manageru FDAX a ES, nemůžete mi prosím poradit jak dostanu zpátky tyto dva trhy? V instrument editoru je toho tolik že nevím jak to vše vyplnit :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal-administrátor:
díky moc, povedlo se:-)data jsou zpět. Jwe to paráda, že to tady tak funguj a pomáháte těm co si neví rady.

Jen ještě čekám na info tom proč mi nejde BID/ASK.

JInak jsem si doplatil u brokera data NQ abych mohl získat indikátor TICK, je to správně? A hledám ho po celém internetu a nevím jak si ho stáhnu do svého NT, nevíte někdo prosím jak získat tento indikátor hledám to na NTsupport a nenalézám:-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, rád bych požádal o radu a případné pokud možno relevantní vysvětlení (řešení) vzhledem ke svému obchodování přes AMP futures a daty od CQG jsem zaregistroval při zpětném prohlížení grafu znatelné zkreslení historických dat, které se neshodují s daty během obchodování, což výrazně narušuje papertrading a zpětný backtesting. Kontaktoval jsem svého brokera, který však neuměl odpovědět nacož mne odkázal přímo na support Ninja traderu, doposud bez odezvy. Přikládám dva ilustrační obrázky, kde je zkreslení zřetelně zobrazeno. Za reakce a případná řešení předem děkuji.

24554

24555

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Stranger,

zdravím Lukáši, před časem si zde poptával alert s přídavnými službami ( e-mail, SMS ) .
V jiném vlákně ( Tarakově ) popisuješ jak v současnosti obchodujěš, právě pomocí alertů a tabletu, případně i na cestě v autě.
Pracuji právě na podobném stylu s předem nastavenými úrovněmi, mohl bys mi prozradit jestli si šel cestou strategie nebo jsi sehnal tento alert ( případně jej postnout ke stažení ). Pak by mne také zajímalo jaké internetové spojení využíváš, vím že máte jiné poskytovatele než mi , ale spíš technická záležitost, spolehlivost, případně cena/objem dat a pod.

Děkuji předem za odpověď.

L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 T0ugh:

Nechce se mi hrat hra "najdi deset rozdilu..." Taky jsi tam mohl vyznacit co ti nesedi..., ale pri prvnim nahledu vidim ze pouzivas volume grafy... a problem je nasnade.. Synchronizace casu v live a v restore historickych dat. S nejvetsi pravdepodobnosti se lisis od serveru v radech par vterin, mozna vic, mozna min, nicmene volume data jsou na toto nachylna... (jde o zobchodovane pocty/cas) resp. X-ova osa je casova, takze se ti muze sem tam stat ze ti nektera usecka nesedi. Takze v live ti ty hodnoty spadnou do tveho lokalniho casu, kdezto az je restornes z jejich serveru, mas tam jejich cas... coz muze delat tento rozdil. Nebudu unavovat detaily, ale je to takovy maly problemek... Delali jsme nekonecne testy s nekolika tradery, vsichni jsme byli propojeni online na skypu... nekolik NJ platforem, nekolik SieraChart platforem a a jeste jedna exoticka (nebudu jmenovat, protoze je tu ted posledni dobou protezovana :) ), stejni i ruzni datovy provideri, a neveril bys k jakym jsem dochazeli vysledkum. Jen pro ilustraci na TFku se jednalo o desitky !! dolaru... a to se jednalo o live provoz. Takze jestli ti sem tam nesedi nejaka ta usecka live versus backtest (na volume grafech), povazuj to za uspech a realne zkresleni backtestu versus live obchodovani... Sam synchronizuju sve pocitace v radech tisicin vteriny... a zadne problemy nezaznamenavam.

Toliko za mne

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 T0ugh:

Ted mne to doslo.. ty myslis tu posledni usecku ? 1 tick na ES ? No tak to uplna sranda... Kdyby sis takto zobrazil nejaky volatilnejsi trh, tak by ses asi divil :) Pouzival jsem nekolik datovych streamu, mimo jine napr. Infinity, e-Signal a ted pouzivam take CQG. Vzhledem k pouzitym technologiim patri dnes CQG k te lepsi stredni tride. Takze bych v tom moc problem nehledal. To ze se ti zobrazi spatne low nejakeho baru oproti reload historickym datum je "celkem normalni"...
Proc to tak je jsem uz popsal.

Tak hlavu vzhuru, ty velke potize teprve prijdou ;)

At se dari

Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím vás a omlouvám se, že otravuju, ale peru se s tím celkem dlouho. Chci propojit Zen-fire s Ninjou, regnul jsem se na Zenfire, chtěl vložit licenční klíč, který mi Zenfire vygeneroval, ale Ninja mi házela hned error. Tak jsem Ninju odinstaloval a chtěl postupovat podle návodu na stránkách Zenfire, tj, že klíč zadám ještě před stažením, ale když klíč nakopíruju do té kolonky, tak mi to napíše "License key cannot be more than 39 characters", jenže onen klíč má prostě 40 znaků. Setkal se s tímto problémem už někdo? Díky moc za jakoukoliv radu

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...