Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jisrael:

pod slovnou hláškou som rozumel text v grafe; si asi myslel hlasovú "hlášku" - alert pri trade. No tak ako popisuješ, by to mohlo fungovať. Neskúšal som to vypínať, mne to nevadí. Petr v jednom z nedávnych článkov popisoval ako zmeniť hlasový alert, ale pre Sierru, ale ako tip to môže pomôcť. Nech sa darí.

Jozef

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Drazí, zkušení tradeři,

ví někdo z Vás, jak implementovat historická data, např. daily, weekly, která mám v excelové tabulce do ninjatraderu? Díval jsem se do složky ninjatraderu a ten je ukládá do nějakého formátu .ntd - např. když se napojím na CQG - ale historie dat je pochopitelně jen nějaké cca 3 roky nazpět

Na jednom serveru jsou tato data dostupná, obsahují open, close, high, low, volume, open interest do slušné minulosti, ale vůbec netuším, jak z nich vytvořit candlestick v ninjatrader :)

Předem díky moc za každý postřeh!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, Mám problém s napojením dat od IB do NT. Vždy vyskočí errror (print screen- obrázek ) Forexový graf NT zobrazí normálně, ale ES vždy error. U IB mám data US BUNDLE zaškrtnuté, vše jsme dělal podle manuálu. Prosím o pomoc, nebo radu jak tento problém vyřešit. Děkují

24807

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, chtěl bych se zeptat... Dnes jsem napojil na Ninju demo data od ZenFire a nechce se mi to prostě připojit. Píše mi to Přihlášení se nezdařilo. Přitom Username a password jsem zadal správně :S Potom, když zavřu Ninju a chci ji za chvíli otevřít, tak mi to vyhodí tuhle hlášku (viz. foto). Zkoušel jsem přeinstalovat celou Ninju, znovu jsem si nechal zaslat nové přihlašovací údaje k ZenFire, ale po vytvoření účtu se mi to stejně nepřipojí a opět po zavření a otevření NinjaTrader mi to vyhodí hlášku na obrázku. Nevíte někdo prosím? :S

24828

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím,
mám nabitej paypal účet, když chci zaplatit za pronájem ninji chce to po mě přidat kartu,
čemuž jsem se chtěl vyhnout,
děkuji za radu jestli to bez karty přeci jen lze

To complete this payment, add a debit or credit card to your PayPal account. Your card will not be charged unless the transaction amount exceeds your balance.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...