Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

aldanek Wrote:
-------------------------------------------------------
> zdravím
> je možný v NT v grafu zrušit popisky vstupů a
> výstupů?
> ve staršim videotutorialu to Petr ukazoval ale v
> tom nynějším NT jsem takový možnosti výběru nikde
> nenašel.
> hledam to pokaždý když dělám supporty a nic.
> předem děkuji za info/radu


Pravym tlacitkem mysi na grafu - vybrat Data Series.

Potom uplne dole "Plot executions" - vybrat DoNotPlot

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zmena timeframe by nemela obdelniky ovlivnit, leda ze by cast grafu na kterou koukas byla v jine cenove hladine. Pak logicky obdelnik zmizi jelikoz je v jine oblasti (z vertikalni perspektivy). Posun grafu taktez nic nemaze, ale posun na market replay naopak vygumuje uplne vse a nemyslim ze to jde resit. Dost blbe se o tom pise, mozna sem hod nejake screeny a nebo vice info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kuba69 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
>
> prosím o radu. Zakresluji si SR oblasti pomocí
> nástroje kreslení - čtvereček (Ctrl+F12), když
> ale změním time frame nebo posunu graf, nakreslené
> objekty zmizí.

Zdravim, mne to robi tiež, co som vypozoroval, tak pri mensich FT, ked je obdlznik cez celu obrazovku a podobne. To iste sa mi stava s ciarami (F2). Uz to neriesim, ak je to pre mna dolezite, tak si ho zakreslim znovu priamo v tom TF, alebo docasne cez F6.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Můžeš to prosím tě tedy přidat. K Petrovi se musím registrovat. Nejspíš tady bude ještě jeden problém, nejde mi přidávat další indikátory, už to tady někdo řešil, tak jsem šel podle postupu, nakonec jsem odsunul všechny stávající indikátory pryč a i tak to nejde ... Tak snad se mi to podaří teď. Když tak holt budu žádat dál o radu.

Děkuju
Kuba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dl.dropboxusercontent.com/u/3960593/ColorZone3.zip

Pozor, nerozbalovat. Nechat jako ZIP a nahraj to do Documents\NinjaTrader 7\templates\Indicator a mozna budes muset znova pustit NT, to uz si nepamatuju. Pak to bude pod indikatorama jako ColorZone a funguje to bezvadne. Jedinej problem jsem mival kdyz jsem to zkousel zobrazit do grafu na vyssim TF s hodne dlouhou historii, ale to uz nevim presne, kazdopadne to nejdriv zkousej na mensim grafu a pak uvidis.

Ohledne toho ze nejdou zadne indikatory to bude nejaka zahada, zkusil bych se prihlasit do Windows pod jinym uzivatelem a pustit NT v jeho profilu coz je de facto jako cista instalace, a uvidis jestli to pujde. Jestli ani to ne, tak preinstalovat NT a nebo pak rovnou cely wokna :)

Jinak k tomu Petrovu blogu se vyplati registrovat, tech 30 vterin "namahy" se ti bohate vrati v podobe cennych informaci o technicke analyze. Doporucjuju cely blog procist nejmene dvakrat (to uz zabere par tydnu, ale i tak dobre investovany cas)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to mas asi NT nejak celkove v pytli, nebo jsi to nahral do Indicator pod nespravnym uzivatelskym jmenem. Kdyz rikas ze ti nejdou indikatory celkove, tak to bude chtit asi preinstalovat cele. Osobne bych se obratil na NT podporu, oni radi pomuzou i lidem s demo verzi, sam jsem toho vyuzil a snazili se opravdu usilovne. Chteji mit dobrou reputaci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

postupně...
děje se to když zmenším svíčky aby se mi vešlo do okna větší část trhu.. nebo i obráceně. Tak potom prostě něco zmizí a nebo obráceně. Stačí malá změna. Nebo stačí když posunu graf trochu do leva, takže aktuální svíčka není hned na kraji, ale je tam díra. Posunu kousek nic, posunu ještě je to tam :-) no divný. Není to posunem cenová hladina kde je to nakreslené se nemění.

Mám plnou placenou verzi NT7. Indikátory mi normálně jdou, ale nejde mi je přidávat. Když ho chci kompilovat ukáže mi to nějakou chybu a na tom končím. PC umím dobře ovládat, ale ne spravovat :-)

Zítra to zkusím nějak přeinstalovat snad mi zůstane nastavení a data.

U Petra jsem už zaregistroval, už delší dobu o tom přemýšlím, jen jsem si nechtěl zamotat hlavu dalšíma informacema. tak teď přišel ten signál, že už mám...

Tomu jak zprovoznit to na stránkách Petra, už vůbec nerozumím. Potřeboval bych asi krok za krokem návod. Pak nemám problém cokoli na PC udělat.

Budu rád za každou další radu a pomoc!

děkuji ti detriot a i všem
Kuba


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja zas spravuju kompy v praci, takze pripadne muzu poradit. Hodne casto prave pomaha pridat noveho uzivatele do Windoze a pak se prihlasit pod nim a najednou vse funguje co pod tim puvodnim neslo. To urcite stoji za zkousku.

Dalsi moznost je nainstalovat si virtualni Windows v ramci existujicich, neni to zadna veda. VMware player je ten nastroj ktery stahnes a pak uz jen staci vlozit instalacni DVD nebo ISO soubor, vyhoda je ze tim neovlivnis nijak existujici nastaveni a vse v tvem soucasnem Windows. Vzdy se to pak da cele vymazat kdyz to odzkousis a nebo naopak kdyz to zacne delat problemy jako mas ted.

Ohledne toho ze mizi cary pri zmensovani atd, tak o tom vim, to se stava myslim vsem a je to proste chyba v programu.

Ohledne kompilace indikatoru moc zkusenost nemam, nektere se kompilovat nemusi, jako napr. prave colorzone3 co jsem pouzival ja. Nekdy je problem v template kterou pouzivas, neco se v ni po**re a pak uz nejde ani pridavat obycejne indikatory. Zkusil si zacit s uplne novym workspace a defaultni template? To by taky mohlo pomoct vyresit ty indikatory.

To reseni od mtomas111 jsem sam nezkousel, takze neporadim. Zkus radsi ten colorzone, ten je hracka (za predpokladu ze ti jdou ostatni idikatory).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...