Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,

řeším teď otázku jak nejvhodněji přenést nastavení NT na externí disk kde mám veškerá související data s tradingem a protože mám více "pracovišť" , přepokládám tímto jejich přenášení mezi různými PC. Abych nemusel pořád kopírovat aktuální nastavení, rád bych využil externí disk a z něho NT spouštel.
Moje představa je, že na E: nainstaluji novou verzi NT a do ní pak vložím svůj licence key. Pak zkopíruji Backup z C: a dle potřeby aktualizuji tuto zálohu na E: následně do NT nebo je-li to možné a jak nastavit spouštění NT přímo z E:, tím bych jej na C: vůbec nepotřeboval.
Je toto řešení možné a v budoucnu ( např. aktualizace a pod.) mi to nenadělá nějaké problémy? Budu muset nastavit nové cesty na E: nebo si to NT upraví samo.

Díky předem za komentáře a varování .

L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
hledal jsem na internetu, ale nikde nic. Ani zde na fóru jsem nic nenašel.

Jedná se o to, že bych potřeboval napojit NT7 s Kinetickem (načítání dat) a Interactive Brokers (zadávání přikazů).
Data beru z Kinecicku. U IB nemam předplacený data. V NT7 budu mít zobrazený graf.
Moje otázka zní: Budu moc zadávat příkazy přímo v NT7? (Doom, případně přímo z grafu)

Předpokládám, že toto lze.
A pokuď ano, předpokládám, že mám na NT7 připojený jak Kinetick tak IB, že?


Dekuji za odpověď
Feffe


Jestli se to zde na fóru řešilo, tak se omlouvam za duplicitu. ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Podminky dema na Zen-Fire se velice zprisnily. Napriklad pokud jsi jedno demo uz mel, tohle se ti ukaze pri kazdem dalsim pokusu o obnoveni. V nekterejch pripadech si muzou myslet ze zkousis obejit ten system i kdyz je to treba tvoje prvni demo, a odriznou te jeste nez se to vubec povede to rozchodit. Bez pomoci jejich customer service to asi nevyresis.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o radu - dneska se mi v NT špatně zobrazila data. Zdá se, že chyba je v datech z pátku (viz obrázek 30min grafu) - protože ty se dnes načetli o cca 1 500 bodů níže než byly ve čtvrtek a dnes = úplně rozhozený graf. Přitom v pátek byly naprosto normální, v klidu jsem na nich live papertradoval. A i pokud si dám zobrazit v 5 min grafu (můj obchodní timeframe) jen dnešní den, tak data naprosto vpořádku, hýbají se jak mají na správné úrovni. Zkusil jsem odebrat a zase přidat kontraktní měsíc NQ 12-13 I Tools -> options -> data a reset instruments. Nic z toho nepomohlo. Má někdo radu? Jinak NT verzi mám 7.0.1000.14 + mám TWS 938.1 (papertraduji přes IB).

25426

25427

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...