Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

Zdravím
Mám NT7 připojení k IB live. Když se přihlásím na paperúčet,v grafu ve sloupci k zadávání příkazů je políčko Account ,kde se mění simúčet a paperúčet.Problém je v tom, že je tam jenom simúčet a nic jinýho.Když se přihlásim live tak není problém.
Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chtěl bych Vás poprosit o radu, protože po hledání na fórech jsem nenašel odpověď.
Mám nainstalované Demo NT7 s daty ZenFire, které až do včerejška fungovalo bez problémů, ale dnes 29.9.mi NT nenaběhne . I když se objeví úvodní logo s popisem probíhajících spouštěcích procesů, tak hlavní kontrol center okno se už nezobrazí. Když se kouknu do spuštěných procesů, tak NinjaTrader.exe je spuštěn, dokoce se průběžně zvyšuje jeho využití paměti, ale není zobrazeno ani jedno jeho okno.?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím vás,
Nainstaoval jsem Ninju, zaregistroval se u Zen Fire, ale stále se mi nedařilo je propojit, neustále to házelo nějakou chybu, o zkušebních třicet dni už jsem přišel a prakticky jsem nerozchodil ani jeden graf. Chci vás proto poprosit, doporučili byste mi jiný zdroj pro Ninju, u kterého bych si mohl nastudovat staré grafy a vytvořit si podle toho svůj styl? Díky moc!!!
:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
hledal jsem všude možně, ale odpověď nenalezl - jde o replay. Problém je, že i když (alespoň si to myslím), mám postahovaná data např. za celý týden, NT, i když ten týden vyberu, zobrazí vždy jen poslední den a ne celý týden najednou.

Mám NT na dvou počítačích, na jednom to funguje bez problému třeba 3 měsíce dozadu, ale na tom druhém ani ťuk - prolezl jsem snad vše, ale neumím to na tom druhém rozjet:)

Díkas
H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ohledne historickych dat bych moc neresil poskytovatele dat, NT to ma v sobe zabudovane. Staci si napriklad stahnout replay vcerejska, a nastavit pak graf aby nahral treba 1000 dni dozadu (Days to load) pri pripojeni na market replay. Jeste nez zacnes prehravat replay, historicka data jsou jiz v grafu nactena.

Ohledne useknutych casti grafu mi to prijde jako nespravne nastavena template v Data Series, ale muze to byt i neco jineho.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, backtetuji v NT, data od AMP-CQG demo. Nejdou mi načíst volume data, i když všechna ostatní data jsou ok. Zkoušel jsem stáhnout ticková data v Historical data manager, zkoušel jsem Reload all historical data, také reinstalovat celý NT, ale bohužel nic.
Nevěděl by někdo prosím v čem by mohl být problém? Děkuji!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...