Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader - prosím o radu II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

valeron Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nejde mi editovat příspěvek, takže takhle ještě
> doplním:
> teď jsem i zkusil ručně odebrat data z 20.9. z
> místa kam si NT ukládá
> (C:/Users.....NT7/db/kontraktní měsíc) a pomocí
> Tools -> Historical data manager -> Download
> znovu nahrát a ani toto nepomohlo .


To bylo pri prechodu na novy kontraktni mesic co?
Me to take zlobilo. Zkus tohle:

Tools > Options > Data tab, zmen Merge policy, na DoNotMerge a OK.

potom dej v grafu 'Reload All Historical Data'.

v odkazu je info o co jde. Jak se zpracovavaji data pri prechodu mesicu.

www.ninjatrader.com/support/helpGuides/nt7/index.html?historical_data.htm

POzde, ale prece. Snad to pomuze.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

JakubP:
Asi Vás zklamu data od cqg nemají tak dlouhou historii a důvod proč vám nejde zobrazit tento timeframe bude v tom že potřebujete tick data. Zkuste poprosit někoho ve fóru pro tradestation jestli Vám je nepošle případně se podívejte na .bigmiketrading.com/ ale budete muset být gold member nebo zkuste tyto data dostat do ninja trader přes market replay.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vas,
prosim nevite nekdo, jak v ninjovi prepnout na nizsi timeframe. aby mi tam zustaly zakreslene SR urovne z vyssich timeframe: me to nejak nejde.

na denim grafu kupr. kdyz si rok zpetne zakreslim zony support a resist a chci prepnout na nizsi, treba 30 minutovy, tak se mi nic nezobrazi, jen prazdna obrazovka, bez grafu

a kdyz si pustim novy graf, jakoby druhy, tak tam ty zakreslene zony samozrejme nejsou videt, se mi zobrazi proste novy cisty graf.

nevite jak to udelat abych ty zakreslene veci z vyssiho zoomu mel v tom nizsim? budu rad za kazdou radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobrý večer, učím se pracovat s traderem a mám data zen-fire, chtěla bych se dostat k historickým datům. přes tuto funkci jsem si nějaká data uložila: a najdu je tady jdou z toho nějak načíst grafy z danýho období?když si otvírám graf, tak absolutně nevim,jak mám změnit kontraktní měsíc.když ho přepíšu ručně,stejně mi tam vyjede 12-13.jdou z dat zen-fire automaticky otevřít historický grafy?k čemu slouží to ukládání?myslela jsem,že to jde uložit na dobu,až mi vyprší 30 dní.

25686

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mirka.s.
historická data si musíš nastavit v instrument manager, vybreš si tam trh a pokud chceš historii, tak si ji tam můžeš nastavit v políčku expiry, nejlepší je, když si tam dáš ## protže budeš mít v grafu navazující expirace a nemusíš si to nastavovat na každé období :)

tak snad je to dostatečné a pomůže ti to :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kertinozka Wrote:
-------------------------------------------------------
> mirka.s.
> historická data si musíš nastavit v instrument
> manager, vybreš si tam trh a pokud chceš historii,
> tak si ji tam můžeš nastavit v políčku expiry,
> nejlepší je, když si tam dáš ## protže budeš mít v
> grafu navazující expirace a nemusíš si to
> nastavovat na každé období

Ja bych to zbytecne nekomplikoval. Historicka data se zobrazi prece samy, kdyz clovek ma Zen-Fire demo, staci nacist libovolny graf soucasneho kontraktniho mesice a graf se automaticky nacte tolik dni dozadu, kolik si jich v "Data Series" zadame ze chceme videt. Popravde si ale nejsem jisty jak to je s pospojovanim kontraktu bez zvoleni moznosti "##-##", nikdy jsem to nezkousel a vim ze se pospojuji tak i tak. Jen mam dojem ze asi nejsou spravne prepocitana vzhledem k cenam soucasneho kontraktu. Ale opravdu na tom pri zakladnim osahavani platformy zalezi?
Jinak ten Historical Data Manager jsem sam take nikdy nepochopil a nevyuzil. Nejsem si jisty jestli se z toho data daji nejak v budoucnu pouzit, a neznam nikoho kdo by toho byl schopen. Na druhou stranu se da demo vyuzit k zaznamenani dat jineho typu, a to konkretne na market replay. Chce to pak mit zapnute PC celych tech 30 dni a mit otevreny napriklad graf konkretniho trhu. Samozrejme musi byt prislusna volba zvolena i v moznostech (volba: record for market replay). Velka vyhoda to take ale neni, jelikoz replay data se daji vzdy zdarma stahnout po jednotlivem dni, i po vyprseni dema. Celkove mi nejvice prakticka pripada prave funkce market replay, jelikoz skrze ni v podstate mame pristup k libovolnym historickym grafum kdykoliv a to i bez dema.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lucifuss Wrote:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
>
> omlouvám se pokud tu již odpověď je na mou otázku,
> ale nenašla jsem jí (dost dlouho jsme hledala).
> Skončilo mi demo s daty od Zen-firu, máte někdo
> tip, kam se napíchnout na další data zdarma?

CQG pres Global Futures slape docela dobre, pokud vim tak davali gratis 3 tydny. Stejna kvalita jako Zen Fire, ale dlouho jsem to nezkousel tak to testni a dej vedet ostatnim jako to slo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no právě, že se ti nespojí ty správné grafy, načte se ti tolik dnů, kolik zadáš, ale nejsou relevantní, protože se ti načtou dny, které nebyly obchodovatelné, protože expirace je jen 3 měsíce a pokud budeš chtít další, tak si musíš opět zadat ten daný trh s danou expirací, proto říkám, že je lepší si tam dát ty křížky, pak se spojí grafy se správným období třeba na rok zpětně :) ale je jedno jak to člověk udělá, hlavně si musí dát majzla, na to správné období :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...